Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya világkiállításra mentek?

Kutya világkiállításra mentek?

Figyelt kérdés
Melyik nap? Melyik fajták érdekelnek? Visztek/Neveztek saját kutyust?

2013. máj. 15. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ma is voltam. Tele volt orosszal. Mintha kb Moszkvában lettem volna.

Szombaton lehet kimegyek még.

Nem nevezek kutyát. Csak kedvencnek tartom, nem tenyésztek.

Szálkás tacsi, magyar & német vizsla (drótos is), labrador, kommondor, stb érdekelnek.

2013. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a komondorokat én is megnézem majd. vasárnap megyek ki.
2013. máj. 15. 16:33
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is vasárnap leszek kint a collieknál, saját kutyát most nem neveztem, de felvezetek.
2013. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
azért a MEOE még szakit egy jó nagyot a végére. Belépő 2600, parkolójegy 1800. király!!!
2013. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Még nem dőlt el, de ha megyünk, akkor pénteken.

Első sorban a bullmasztiffok érdekelnek :)

Nem visszük a saját kuttyot.

2013. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem megyünk, nincs pénzünk se vonatra, se benzinre, se a belépőre :(
2013. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 2800 a beugró..
2013. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Gödöllőn lakok így a gödöllőn rendezett mellékrendezvényre megyek. Itt ingyenesen lehet látogatni a rendezvényt.

Saját kutyát nem viszek,nem nevezek.


minden nap kimegyek majd nézelődni és fotózni:)

2013. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Gödöllőn
2013. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Én neveztem kutyát a CACIB-ra de nem tudtam kiállítani, mert szőrén szálán eltűnt a személyesen leadott nevezésünk, így a kutyám nem került be a katalógusba, jó magyar ügyvitel szerint minimum 5 ember után elküldtek, akik néztek rám mint a bocik én meg lebegtettem a befizetésről igazoló szelvényt, közölték velem, hogy csak úgy állíthatom ki a kutyám ha fizetek még 10 ezret (8 ezret ár kifizettem a nevezésért ami persze elúszott), mert azt semmivel se tudom bizonyítani, hogy a kutya törzskönyvének a másolatát leadtam. Valószínű kifizettem a nevezést és nem adtam le a tk másolatot, ma iszonyatosan ideges lettem. A világkiállítás részére a 9. fajta csoportot akartam megnézni szombaton, de ezek után meggondolom ha elmegyek-e, elegem van a MEO-éből és a szarul megrendezett kiállításaikból! JA a poén, hogy ezt megcsinálták németekkel is mert állítólag nekik még hiányzott pár papír a nevezéshez a nővel 190 euro közel 60 ezer ft pótdíjat fizettetek ki. Remélem több világkiállítást nem szervez a meoe. Bocsi, hogy leírtam a saját problémámat is de még mindíg olyan ideges vagyok...
2013. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!