Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat erdemes venni...

Milyen kutyat erdemes venni hazba?

Figyelt kérdés
szeretnek egy kutyat, vegre megengedtek a szuleim, bent tartanam a hazban. valami kissebb testu kene, ami nem olyan kenyes, szofogado, tehat nem makacs es alkalmazkodo, na meg ragaszkodo.

2013. máj. 17. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tacskó :D
2013. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keveréket kizárod?

Nekem 5 kilós keverékem van szuka palota pincsi keverékem, kiskora óta 10 perc alatt tanulta a vezényszavakat,rettentő hűséges, semmi gond nincs vele,szőre is alig hullik.

Menhely tele van hasonló kis keverékekkel,meg legalább egyediek nem jön veled szembe az utcán.

pl:


[link]


[link]

2013. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az örökbefogadást javaslom első körben.

Ha mégis fajtatiszta kutyát vennél, akkor én az uszkárt ajánlom. Hihetetlenül jó természetű fajta, okos, szófogadó, kedves, nem hullik a szőre. Ideális lenne lakásba;)

2013. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!