Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám minden tárgy után...

Ha a kutyám minden tárgy után megy és vissza hozza, akkor frizbi is érdekelné?

Figyelt kérdés

nem akarok azért venni egyet 1700 ft-ért,hogy utána ne használjuk.Kipróbálni meg nem lehet.

jó nem nagy pénz csak akkor is.


ezen gondolkodtam,hogy minden tárgy(bot,labda,plüss,rongy) megy és hozza szóval a frizbivel se lenne másképp szerintem.Tudom ti ezt végképp nem tudnátok megmondani,csak hátha van köztetek olyan akinek hasonló a kutyája és a frizbit kipróbálta és érdekelte vagy sem,persze ez 50-50%..


2013. máj. 18. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igeen :D Az enyém a fűszálat is visszahozza. Én is kipróbáltam vele a frisbee-t és nagyon élvezte. Igaz, hogy sok frisbee-t harapott már el de nagyon aranyos. Fel is ugrik érte meg minden. Aztán hazáig viszi büszkén :)
2013. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsabazsa ***** válasza:

A kutyád leírás szerint nagyon jó apportírozó készséggel rendelkezik.

Vegyél először egy olcsó frízbit, próbáld ki, és ha felugrik érte és vissza hozza akkor gyakorolj vele. Ha jól megy neki akkor vegyél egy drágábbat.

2013. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen jó apportos,de nincs olcsóbb frizbi vagyis lenne de az kemény és túl nagy,havanese-nek kéne amúgy és a Fressnapfba van egy 18 cm átmérőjű gumis anyagból frizbi ami jó lenne de az 1700 ft ugye..
2013. máj. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!