Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötöttetek már be a kutyátokna...

Kötöttetek már be a kutyátoknak infúziót?

Figyelt kérdés

Eléggé parázok tőle hogy elrontom, bár a doki nagyjából elmagyarázta. A légtelenítéses résztől félek a legjobban.

Ti csináltatok már ilyet? Mire figyeljek a legjobban?


2013. máj. 19. 09:42
 1/6 anonim válasza:
53%
Sgzerintem inkább hívd ki az orvost! Nehogy elrontsd mert begyulladhat.
2013. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsánat. *szerintem
2013. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itthagyta az infúziót, mondta hogy ha van valami akkor telefonon esetleg el tudja mondani. Csak hát én nem vagyok szakképzett ehhez :S Holnapután jön legközelebb a doki.
2013. máj. 19. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nehéz bekötni. Ki kell nyitni az infúzót a görgő tekerésével. Ha el kezd folyni a csőből,akkor a légtelenítés ok(ha látsz buborékot a csőbe,akkor addig folyasd ki). Utána zárd el és csavard rá a kanülre. Ezután be kell állítani a cseppszámot és kicsit előre nyújtani a kutya mancsát,mert akkor jobban folyik.
2013. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem olyan nehéz az! Ha nem látsz már légbuborékot, leveszed a záródugót és felrakod az infúziót. Sokkal inkább arra kell majd figyelni, hogy nyugton maradjon, és úgy tartsa a lábát, hogy ne álljon meg majd.
2013. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült végül? Én ma fogom először csinálni a kutyusomnak :/
2014. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!