Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nő meg a bichon frise?

Mekkorára nő meg a bichon frise?

Figyelt kérdés
Érdemes panelba tartani? Mekkora a mozgásigénye? Mennyit eszik? stb. Nekem nagyon tetszik ez a fajta csak nem tudok róla semmit. :/

2013. máj. 19. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

És google-ba beírod semmit nem hoz ki? Kétlem.

Csak lakásban tartható kutya, kistestű, nincs nagy mozgásigénye, napi 3-4 séta amiből egyik lefárasztó kb 1 órás séta megelégszik. Keveset eszik kis termetéhez, kozmetikázást 2 havonta igényel,és legalább 2 naponta ki kell fésülni a szőrét.

Ára kb 80-100 ezer ft körül mozog.

Értelmes kutyák,fontos a szocializáció,és olvasgass sokat internet tele van kutyás cikkekel.

2013. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"érdemes panelba tartani?"

csak ott lehet!!

szeretnek kint lenni,de ott van ahol gazdi!

nyáron a mamáéknál nagyon sokat vagyunk ők kertesbe laknak és csak akkor van kint ha mi is,ha bemegyünk jön ő is:)


mozgás igénye nem túl nagy..


mi napi 3x visszük le és ebből az egyik 1 órás és rohangál a masik bichonunkkal 20 percet- fél órát és ki is purcan :D

napi 20 percet szánok trükk tanításra,imádja :)


bár a mozgás igény egyed függő is mert vannak aktívabbak is..


Acana bárányossal etettek ebből napi 65 gramm kell,de én kábéra adom 2 kg táp kb egy hónapra elég,de mellé szoktam főzni rizst,zöldséget,húst így a táp tovább tart és kap mást is:)


a google írd be,hogy bichon frise rengeteg oldalt kiad!!


de a szőrével azért van gond rendesen,2-3 naponta ki kell fésülni,1-1,5 havonta fürdetni kell, évi 2x-3x kozmetikába vinni..

nem olcsó buli..

2013. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!