Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hülyeség lesz a kérdés,...

Lehet hülyeség lesz a kérdés, de sokat kell tanulni hogy állatorvos lehessek?

Figyelt kérdés

Szeretnék állatorvos lenni, de nincs ismerőseim között olyan akitől meg tudnám kérdezni hogy mi kell ehez milyen tanulmányi eredmény? Gondolom nagyon jók, de még is mennyire?

14/l


2013. máj. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
full 5ös érettségi, emelt kémia és biosz.
2013. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nehezebb bejutni mint orvosira mert kevesebb az egyetem, úgyhogy csak a legjobbak juthatnak be. emellett fontos a kémia és a matek is
2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl jó matematikából, kémiából meg pláne nem :(
2013. máj. 21. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló tanulmányi eredményre lesz szükséged, és 90%< emelt szintű biológia és kémia érettségire. És ha felvesznek, akkor még mindig bent kell maradni. Az ország egyik legnehezebb egyeteme. Az emberek többsége nem végzi el 5,5 év alatt.
2013. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem megy a matek, és a kémia, akkor még mindig nem késő belehúzni. Messze még az érettségi. Tanulj sokat, gyakorolj otthon, vegyél feladatkönyveket. Esetleg ha anyagilag megengedhetik a szüleid, elmehetsz magántanárhoz is.
2013. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most érettségiztem és az állatorvosira jelentkeztem első körben. Ahogy mondják a többiek, viszonylag nehéz bekerülni, nagyon jó tanulmányi eredmény kell hozzá. Bioszból és kémiából kell emelt szintű érettségit tenni, szóval ezekből a tárgyakból nagyon jónak kell lenni. De a többi érettségit is ötösre kell megírni, különben nem valószínű, hogy bekerülsz. Neked sok időd van még, gyakorold a matekot és a kémiát és menni fog.
2013. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell tanulni. Az egyik ismerősöm csinálta, de a gyógyszertannal sehogy sem boldogult, azon kívül mindene meg volt ami csak lehetett, végül elment vadgazdának. Kb annyit kell tanulni mint az ember orvosoknak. A top 3 középsuli valamelyikébe menny ha (még) tudsz.
2013. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!