Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám 2 éves. Mióta...

Van egy kutyám 2 éves. Mióta a bátyám elköltözött azóta a kutyának nincs falkavezére és teljesen megvadult. Hörög ha simogatni akarom, non-stop ugat, és nem fogad szót. Hogy szerezzem vissza a falka vezérséget?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni kutyakozmetikushoz is,de félek megharap valakit. De én nem szeretném elveszteni őt. Bármit megtennék hogy újra szelíd legyen.

2013. máj. 21. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

nos, ha BÁRMIT megtennél, a legegyszerűbb ha elmész kutyasuliba vele. olyan helyre ahol a gazda kutya kapcsolatán van a hangsúly.


sok szerencsét!

2013. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először is olvasd el Jan Fennell Kutyapszihológia című könyvét. Nem tudom mi történhetett vele, de jó lenne ha látná egy szakember is. Nem kutyaiskolára gondolok hanem olyan trénerre aki házhoz megy és személyesen foglalkozik a kutyával, és konkrét tanácsot tud adni. Nem írtál arról hogy van tartva a kutya. Ha jól sejtem nem viszitek sétálni, kertben van esetleg kennelbe vagy megkötve? Milyen fajtájú kutya?
2013. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. még egy kérdés: Tudna ajánlani egy kutyasulit Budapesten,és ha igen akkor mennyiért lehet odavinni a kutyust ?! :)
2013. máj. 21. 20:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Óriás Snauczer. Nincs megkötve. A kertben van szabadon. Nem merjük elvinni sétáltatni. Nagyon vad kutyus lett belőle.
2013. máj. 21. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a választ :')
2013. máj. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!