Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kutyája van szabad...

Akinek kutyája van szabad dohányoznia a lakásban v. a jelenlétében?

Figyelt kérdés
Nem, nyugi én nem dohányzok, csak érdekel, mert mint már említettem a leendő kutyámat adoptálták és kiderült, h dohányoznak. :\

2013. máj. 21. 21:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Most ki adoptálta és ki dohányzik? Nem igazán értem.


Én alapból úgy vagyok a dohányosokkal, hogy "Úgy szép a sz*r, ha füstöl." Alapból csak saját magukat kellene, hogy mérgezzék, semmilyen más élőlényt! Persze ők ezzel nem foglalkoznak...

2013. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
igen, tudtam h nem helyes dolog, a dohányosok adoptálták, pedig rezerváltuk. És ezt az állatvédőknek megemlíthetném és foglalkoznának vele?
2013. máj. 21. 21:07
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad, mivel az állatnak is épp olyan káros mint egy embernek. Én például leszoktam mikor egy kisállat került a szobámba.
2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Ha nem szoknak le róla az adoptálók, akkor megemlítem az állatvédőknek.
2013. máj. 21. 21:11
 5/27 anonim ***** válasza:
nálunk szigorúan tilos a lakásban dohányozni pedig én és a lakótársam is dohányzunk de a kutya akkor nem lehet ott
2013. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a dohányzóknak nem lehet kutya jelenlétében.
2013. máj. 21. 21:14
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretik az állatot, és foglalkoznak vele, akkor nem fogják tőlük elvenni. nem ugy kell elképzelni a dohányosok otthonát, mint egy füstös kocsmát. De ha te ilyen jelentgetős vagy, akkor menj intézkedni. Járd ki, hogy elkobozzák tőlük, mert a kutyának sokkal jobb egy 2x2-es kennelben többedmagával, ahol szivja be az ammóniaszagot.
2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jaj, de nem érted!? Hát aki dohányos annak olyan a lakása. És képzeld el, h ilyen intézkedős vagyok mindenhol. És nem kennelben, hanem nálam lesz. -_-
2013. máj. 21. 21:28
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
ja, hogy igy akarod megkaparintani!! Értem. én is dohányzom, de ha ide bejönnél ezt nem mondanád meg.
2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Pfffffffff, te jó ég, Te most komolyan azért jelentenél valakit az állatvédőknek, mert dohányoznak a SAJÁT lakásukban, a SAJÁT kutyájuk jelenlétében?? Atya-Úr-Isten, én ezt már nem hiszem el.......

Gondolkozz el magadon, te önérdekű diktátor-hajlamú, mások életében turkáló ember, ennyire nincsen neked dolgod?

Ne haragudj, hogy ha ezt most túlreagálom, de a t..öm tele van azzal, hogy újabban mindenkinek kedve lett megszabni, mit csináljon a másik.

Ameddig legális a dohányzás, k*rvára ne emeljen senki szót egyetlen dohányosra se, mert ahogy a nemdohányzóknak, úgy a dohányzóknak is vannak jogaik, pláne a SAJÁT LAKÁSUKBAN.


Abszurd ez az egész, mindegy.

2013. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!