Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktátok mások kutyáját...

Ti szoktátok mások kutyáját simogatni a sajátotok jelenlétében?

Figyelt kérdés

Szóval ha például kint vagytok parkban, futtatón megszokott kutyás társaságban ahol már a kutyák is ismerik egymást, ti szoktátok a másik kutyáját simogatni?

Hogy reagál erre a saját kutyátok? Lehet úgy simogatni mint a sajátodat? Mármint, hogy nem csak egy simi, hanem pl oda hajolsz, beszélsz hozzá simogatod stb. Nem esik ez rosszul a saját kutyádnak?


2012. aug. 22. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már miért esne rosszul ilyesmi egy kutyának?

Nem érdekli őket.

2012. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szoktam de óvatosan... az én kutyám - és ahogy elnéztem a legtöbb kuty- ugy reagál rá, hogy kettönk közé áll hogy őt simogasam... ha még idegen a kutya esetleg vagy ritkán látott akkor rá is mordul egy picit...
2012. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát csak mert sok kutya féltékeny. Enyém olyankor oda megy máshoz, és tökre elkezd neki örülni. Gondolom ezt direkt csinálja.
2012. aug. 22. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam és az enyém jól turi, altalabn olyankor egy másik kutyával játszik, vagy öt is simogatja valaki mert ez legtöbbször kutyás társaságban fordul elő. Igaz, enyém meg kölyök és igen birka természetű, de én pont ilyennek akartam és idegbajt is kapnék, ha lazadozna. Max jöjjön oda szólni, hogy ő az én kutyám és akkor úgyis rögtön elolvadok és öt is vakargatom...:)))
2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden kutyához leguggolok egy simire:)

Az enyém általában nem foglalkozik vele, csak akkor, ha túl sokáig dekkolunk egy helyben, és már menne. Akkor elkezd nekem dörgölőzni, és odafurakszik a kezem alá, a másik kutya helyére :D

De soha nem viselkedik agresszívan, csak jelzi, hogy azért vegyem őt is észre :)

2012. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előfordul néha szoktam,de inkább hagyom a kutyákat ismerkedjenek,játszanak. Az én kutyámat nem zavarja egyébként, nem furakszik oda és nem is féltékeny.
2012. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam mikor a kutyám játszik úgyis tojik a fejemre (de ha hívom persze ide jön) tehát nálam nincs vele baj csak ha meglátja na akkor viszont addig bas.zogatja a másik kutyát amíg el nem megy
2012. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Csak olyan kutyát szoktam simogatni, aki ezt szereti/hagyja. Ha közben a saját kutyám odajön tolakodni, elküldöm távolabb...ilyenkor az én dolgommal foglalkozom, amihez neki semmi köze.

Ha végeztem és a kutyám nyugton van, akkor szoktam odahívni őt is simire :)

2012. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szomszéd szerette volna megismerni a másik szomszéd új kutyáját. Kijött a kapun, behajtotta, de az kinyílt a háta mögött. És váratlanul kivágtatott a rótija és belekapott a fiatal és barátságos másik kutya nyakába. Miért? Féltékenység!
2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rengeteg kutyát simogatok,főleg ha új kölyök jön a környékre akkor összespanolok velük. De kutyámnak nem hagyom hogy türelmetlenkedjen,ismerje meg ő is ennyi. Azt meg végképp nem hogy eltolja a kezem vagy hasonló,ő nem irányíthatja a cselekvésem.
2012. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!