Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a fülén? Kép lent!

Shelli kérdése:

Mi lehet ez a fülén? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


http

://kepfeltoltes.hu/view/130521/kkk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]



2013. máj. 22. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap is kérdezted, szerintem vidd orvoshozz aki meg tudja mondani.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4374273-ezzel..

2013. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vidd állatorvoshoz, akár börféreg is lehet fene tudja...
2013. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen idős a kutyád és milyen fajta? És ez az elváltozás nő? Vagy mennyi idő alatt alakult ki? Máshol is vannak szőrhiányos területek a testén, vagy bármilyen elváltozás a szőrön? Vagy vakarja is?

Egyébként az sem elképzelhetetlen, hogy daganatos elváltozás, de így elég nehéz bármit is mondani, csak egy kép alapján.

Akárki akármit mond, mindenképpen vidd el állatorvoshoz, az a biztos.

2013. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 éves keverék labradoros- németjuhászos. Nem tudom mennyi idő alatt alakult ki egyszer csak ott volt. Nem nő, nem érzékeny nem vakarja. Semmi más gond nincs, eszik, jön-megy ugyanúgy.
2013. máj. 22. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Állatorvossal ki kell vizsgáltatni. Lehet, hogy csak valami külső élősködő okozza. Lehetett volna rovar csípés, de az elmúlt volna magától, és inkább tömött képletnek tűnik, nem puhának.

Vesznek belőle mintát, és akkor majd kiderül,mi a baj. Nem kellene sokat várni vele, főleg, hogy nem akar elmúlni magától.

2013. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 compactegon ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de ez egy bőrféregről készült kép.

[link]

2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jesssszus!!! Megyünk este dokihoz!!!!!
2013. máj. 22. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd el, mi volt az állatorvosnál :)
2013. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, voltunk tegnap, úgy izgultam majdnem elájultam (még nincs gyerekem de nem értem az anyukák hogy élik túl ha valami baj van a picivel.) Annyit mondott a doki, hogy ez semmi, szerinte valami szemölcsszerű begyulladt neki, és ha nem múlik egy hét múlva sem vagy esetleg csúnyább lesz akkor menyünk vissza. Betadint tegyünk rá és kész. Bízom a dokiban rendes nagyon, úgyhogy túlaggódtam megint :)
2013. máj. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!