Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosi asszisztensként...

Állatorvosi asszisztensként el tudok helyezkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel egy kérdést, állatorvosi egyetemmel kapcsolatban, de nem vagyok jó kémiából és matematikából így az ki lőve sajnos. Aszisztensként el lehet helyezkedni magyarországon?

14/l


2013. máj. 22. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Amíg állatorvosok jönnek ki az egyetemekről addig asszisztensekre is mindig szükség lesz.

Nincs rá esély hogy megerősödj kémiából és matekból?

2013. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát így nem, tehát tévedsz, ha azt hiszed hogy az asszisztens valami gyengítet állatorvosi. Az asszisztensenk ugyanúgy megvan a feladatköre és az orvos nem csak azért veszi maga mellé, hogy legyen aki padlót mos, tehát ha azon a területen sem mutatsz semmit érdemben, akkor nem fognak felvenni. Ha nem vagy jó kémiából akkor tanuljál. Hameg le@szarod akkor is ok, csak akkor ne legyenek hiú ábrándjaid.
2013. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan könnyű asszisztensként elhelyezkedni, főleg eleinte, gyakorlat nélkül. Nem minden állatorvosnak van asszisztense mellesleg, úgyhogy nem kell annyi asszisztens, mint állatorvos. Meg azért azt tudd, hogy az asszisztensi munka miből áll: takarítás (padló, műtő, műtéti eszközök, állatok vizelete, ürüléke), az állatok lefogása az állatorvos munkájának segítéséhez, asszisztálás a műtétekhez, műszer adogatás. Persze helyenként változik, hogy hol mennyit engednek meg egy asszisztensnek, de a fizetésed is messze elmarad majd az állatorvosétól.

14 éves vagy, húzz bele a matekba, és kémiába. Egyik sem megtanulhatatlan, logika kell hozzá. Ne add fel ilyen fiatalon!

2013. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én asszisztens vagyok és viszonylag sokfelé van munkalehetőség.Mondjuk pest megyében normális a fizetés is.Máshol úgy hallottam,hogy minimálbérnél kicsit magasabb,ellenben rengeteg a munkaóra.

Én pest megyében dolgozom,de már Szentendréről is kaptam állásajánlatot.Szóval szerintem el lehet helyezkedni benne.És itt nem számít a kémia :D Viszont nagyon szerteágazó készségekkel kell rendelkezned,akár kommunikációs (emberekkel),akár állatokkal való viselkedés téren.

2013. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egy éve megvan róla a vizsgám, papírom és nem tudok vele elhelyezkedni..
2013. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó, mondjuk az is igaz, hogy nem Pest megyében lakom:))) ott valószínűbb, hogy találnék vele munkát
2013. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!