Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » El lehet helyezkedni gyógyszer...

El lehet helyezkedni gyógyszertári asszisztensként OKJ-s képesítéssel?

Figyelt kérdés

Sajnos már 1 éve munkanélküli vagyok, nagyon szeretnék már dolgozni de valahogy sosem jön jó lehetőség!Pedig van érretségim, pénzügyi - számviteli képesítéssem,társadalombiztosítási ügyintézői képesítéssel,kereskedő-boltvezető képesítésem, számítógépes papírom de gíakorlat hiányába ( vagy nem tudom miért) egyikkel sem tudok mit kezdeni!

Ezért arra gondoltam , hogy mivel fiatal vagyok(33 éves) és kedvem is van hozzá , hogy tanuljak ezért valami más területre probálok evickélni.

Ezért gondolkodom gyógyszertári asszisztens képzésbe.Korom miatt( Na meg persze a családom miatt) már nem tudok gondolkodni nappali képzésben.Szerintetek egyilyen jellegü OKJ-s képzéssel eel lehet helyezkedni pakson vagy környékén?

Mivel önköltségesek ezek a tanfolyamok( és anyagilag nem vagyok elengedve) nagyon meg kell fontolni hogy bele-e vágjak mert nem szertenék úgy járni , hogy megszerzem a képesítést és nem tudok elhelyezkedni.

Ha valaki tud valamit a témába segítsen.Köszönöm!!!

Arr


2010. okt. 22. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen el lehet. Nagy patika hálózatok folyamatosan hirdetik az állásokat.
2010. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen el lehet bár lehet hogy nem egyből...és arra számíts hogy vagy úgy dolgozol hogy 8-tól 5-ig és mire kilépsz a gyógyszertárból akár fél 6 is lehet,vagy 2műszakban.

Párom unokanővére ebben a szakmában dolgozik,szak asszisztens,2műszakban,de sok olyan gyógyszertár is van ami hétvégén és este 10-ig is nyitva van.

Tehát ha pici gyereked van,jól gondold meg hogy meg tudod-e oldani a gyerek felügyeletet stb.


Én egy 32éves 2gyerekes anyuka vagyok,tudom hogy mit írok...nem könnyű.


Én is tanulok munka és család mellett,de teljes mást.


Szombathelyi vagyok itt már évek óta folyamatosan képezik a gyógyszertári asszisztens ill.szakasszisztens emberkéket,de a legtöbbjük még se helyezkedik el a szakmában...nem csak azért mert nem tudnak.


Sajnos nem egyszerű eldönteni hogy ennyi idősen mit tanuljon az ember.:-(


Én is önköltségen tanulok,10hónap összesen.175ezer+utazási költség,munkaruha,munkaeszköz stb.

2010. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belevágtál?
2016. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!