Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol kapható ez a fajta kutya?

Hol kapható ez a fajta kutya?

Figyelt kérdés
Goldendoodle kutya érdekelne, viszont nem találtam itthon tenyésztőt. A környéken tud valaki esetleg megbízhatót?
2013. máj. 22. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Németországban is tenyésztik,kint vettem kutyás újságot,annak a hirdetésében több tenyésztő is van...(Az már az én problémám,hogy feleslegesnek tartom a hülyeségben is Amerikát majmolni és keverék kutyákat tenyészteni...Ezzel az erővel én is összerakok pár év alatt két fajtát,aztán hajrá)
2013. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Így alakulnak ki a keverék kutyák.

Mindenféle kutyát összepancsolnak és a végére kihoznak egy fajtatisztát.

2013. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem arra vagyok kíváncsi, hogy ti jónak tartjátok-e ezt, vagy sem. Csupán tenyésztő érdekel a környékről. Örülök, hogy Németben van, köszi szépen!
2013. máj. 23. 08:22
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha 3-4 kutyából lenne "összerakva" és éppen nem hasonlítana egyikre sem, akkor nem lenne semmi bajotok! Ennyi erővel minden kutya keverék, hiszen mindegyiket valamelyikből kitenyésztették...
2013. máj. 23. 08:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Minden fajta keveréknek indult, de valamilyen céllal és nem divathóbortból és pénzcsiholás indokkal.

Mindkét fajta elég népszerű felénk, nézz szét a menhelyeken, jó eséllyel találsz is tőlük származó, vagy nagyon nagyon hasonló mixet!


Jómúltkor egyik apróhirdetéses oldalon valami hasonló kaliberű keverékeket árult egy nő, elég komolyan gondolta a dolgait, 60ezerért kínálta a kölyköket. Hát ennyit tuti nem adnék egy keverékért. De hát kinek a pap kinek a paplan. Meg a Periszhiltonnak is ilyen van.

2013. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ezt a fajtát sem divatból tenyésztették ki, ha esetleg utána járnál, akkor tudnád! Magasról teszek Hiltonra egyébként...


És ha majd keveréket akarok, akkor örökbe fogadok :)

2013. máj. 23. 11:33
 17/17 A kérdező kommentje:

15ös!


Még annyit, hogy ennyi erővel szinte az összes fajta tenyésztését abba kellene hagyni, hiszen az sem szól már másról csak a pénzről! Egy normális roti tenyésztő van pl. az országban, dobermannt meg nem is tudok... De ha megnézzük a német juhászokat hogy néznek ki.... és sorolhatnám az agyonszaporított a fajtákat. Hogy az angol bulldogról már ne is beszéljek! Réges régen nem kellene erőltetni a szaporítását, mert ez nem tenyésztés, amit csinálnak vele...

2013. máj. 23. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!