Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5éves szuka keverék kutyust...

5éves szuka keverék kutyust hogyan szoktassam pórázra? (lent)

Figyelt kérdés

Az utcán találtam egy keverék kutyát.Láttam már többször is és a tulajt is ismerem látásból.Visszavittem neki a kutyát eközben is szörnyen rángatott, ment összevissza.Azt mondta neki már nem kell, vihetem amerre akarom, nem tart rá igényt.Akartam egy kutyát, szüleim nem akartak annyira venni nekem.Az utcán meg nem hagyhattam szegényt így hazavittem.Szüleim fogadták, és semmi bajuk nincs vele, sőt kifejezettem örülnek neki :). Csak már 5 éves és kicsit hiányos neveltetésű.Ma volt tőlünk párszáz méterre oltás és chipeltetés (akinek még nem volt).Elvittem de útközben ment előre, nagyon húzott, összevissza,rohangált.Jó sáros úton olyan erősen húzott h néhol még csak csúsztam utána.Szaladt előre hirtelen megáll, bújik a lábam közé.Az oltást azt meg sem érezte, a chip egy kicsit fájt neki.Na de nem ez a lényeg.

Szóval ilyen idősen hogyan szoktassak pórázra egy kutyát?



2013. máj. 22. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt már, nézz körül.
2013. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!