Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett egy 6 hónapos tacskó...

Viki69 kérdése:

Lett egy 6 hónapos tacskó keverék kutyusom. Szuka. Hogy szoktassam hozzá vízhez, hogy ne féljen tőle? Hogy taníthatnám meg neki a behívást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 14:31
 1/6 anonim válasza:
16%
Ha normális körülmények között született volna, megoldható lenne, de így, hogy rögtön 6 hónaposan született....
2013. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hat hónaposan született!!!
2013. febr. 22. 14:39
 3/6 anonim válasza:
0%
Adj neki szilvásbuktát(-_-)
2013. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyelvzseni1 válasza:

A tacsi a legjobb kutyafaj a világon :D nekem is az van!! Imádom!! A mienk most gyógyult meg gerincműtét után! Tudom, hogy nem ez a kérdés, de csak pluszként írom, mert én hálás lettem volna ha figyelmeztetnek! Nagyon vigyázz a gerincére, ne engedd lépcsőzni, dombról le fel szaladni és óvatosan emelgesd, fogd a popóját közbe!! A műtét 80 ezer volt és kétszer kellett! plusz az utókezelés 50 körül! A fájdalmáról nem is beszélve!! Szóval vigyázz!! :(


Amúgy iszonyat kedves kutyusok de kis növésük miatt picit félősek.. A legjobban a játékkal tudod ösztönözni!! Mondjuk menj be picit és dobd megad elé a labdát, hogy az még a vízbe essen! Szép fokozatosan egyre beljebb dobhatod! Elsőre még bele se keljen menni, aztán az első lábával és így tovább!!

Remélem segíthettem!! :D

2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek-.-"Utolsónak köszönöm:)
2013. febr. 22. 15:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy vigyelmeztettél!
2013. febr. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!