Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusnak mi baja lehet...

Yorki kutyusnak mi baja lehet em bir menni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből tuti nem fogjuk tudni megmondani. De a doki majd megálapítja!
2013. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kellett neked a szobába a divatkutya, de állatorvoshoz vinni már luxus? Szerinted hogy a rákba fog itt erre neked bárki is választ adni?
2013. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem bír menni?? mit csinál, eldől? vagy nincs lába? vagy epilepsziás rohamot kap éppen?

Fogalmazhatnál normálisan...

2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát nagyon jók a válaszok:))

Tényleg lelehetne bővebben írni, hogy mégis mit produkál!! Vagy bágyadt e, vagy éppen ilyen...Nekem is van egy yorkim, és pekingi pincsim, de egyből tudom mikor betegek, vagy éppen mi bajuk lehet..de ha elviszed állatorvoshoz az biztos megtudja neked mondani!!!

2013. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző válaszoló voltam...lehetséges az is hogy túl etteted ha kölyök, nem?? De irány az állatorvos!!!
2013. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tényleg kilehetne fejteni..


mennyi ideje nem bír menni?


amúgy rohannék vele az orvoshoz..ha az én kutyám bármi olyat csinál ami nem megszokott viszem orvoshoz és nem itt kérdezősködök!

2013. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg folyamatosan előtte volt a kaja és nem evett rendesen és leesett a vércukra, mindenképp vidd dokihoz ott megérik a vércukor szintjét is mert az epilepszia is kezdődhet ilyen tünettel. Ha vércukrával van gond adj neki egy kis mézet vagy vízben oldott szőlőcukrot ettől helyre jön és nagyon figyelj az etetésére mert ha nem részesíted megfelelő kezelésben könnyen belepusztulhat. Mivel valószínüleg első tünet mindenképp irány a dokihoz, hogy megtudd biztosra hogy vércukor probléma vagy kezdődő epilepszia vagy esetleg valami más.
2013. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!