Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullboxer vásárlása?

Bullboxer vásárlása?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek! Az lenne kérdésem, hogy foglalkozik -e valaki angol bulldog-boxer kersztezésével hazánkban? Nem tudok dönteni az angol bulldog és boxer között, így jutottam erre a döntésre? Hol tudnék ilyen találni?

2013. máj. 23. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hibrideknek hívják őket.. hogy miért ne tőlem kérdezd nem én találtam ki.


Annyi közük van az eredeti hibridekhez hogy ezeket sem lehet egymásal pároztatni mert akkor elvesznek a jó tulajdonságaik.

2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Annyi közük van az eredeti hibridekhez hogy ezeket sem lehet egymásal pároztatni mert akkor elvesznek a jó tulajdonságaik."


Ez hatalmas ostobaságnak hangzik.

2013. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hadi lábon állok a biológiával. de megpróbálom leírni majd max valaki kijavít.


A kutyák töbsége homozigóta mivel többnyire beltenyészetesek kis vagy nagy mértékbe az lényegtelen. Ezt szünteti meg a fajták keverése. Nah a hibrid kutya hetero lesz ami jobb. Nah már most ha két ugyan olyan heterozigóta kutyát pároztatunk azok kölykei újra homok lesznek.. és ezzel elész az amit direkt csináltak.


Ezért ellenálóbbak/szívósabba egyébként a vidéki korcs kutyák is.

2013. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez még nagyobb ostobaság.

Egyrészt nem ezt nevezik beltenyészetnek. Másrészt nem igaz, hogy szívósabbak, ellenállóbbak a keverék kutyák.

2013. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem csáni írta le ezt így? Ő volt az, aki a tv-ben nagyban reklámozta a házi szapizást és a keverékkutya-gyártást....
2013. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem csak nála olvastam... De ne menjünk mélyebben bele.. az a lényeg hogy van értelme, nem véletlenül kezdték el ezt. Mivel nem vagyok biológus nem tudom elmagyarázni :D
2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe, amit 101 nagykutyában mondtak a csivava-tacskó kereszteződésről, hogy azért csinálták, hogy a tacskó gerincproblémait feljavítsák, aztán nem sikerült (mondjuk a 101 nagykutya sem hiteles, mert mondanak benne olyanokat, hogy az agyamat eldobom). De Little Red-del értek egyet, lehet szépíteni, de drága keverék kutyák, nevezhetjük őket hibridnek vagy márkás kutyáknak, akkor is csak keverékek maradnak. Ennek ellenére értem, hogy Diesel mit mond, csak nem vagyunk egy álláspontos :)
2013. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hmmm...értem, mármint nem értem pontosan miért is hibridnek hívják őket, de hát ez van :)

Köszi a választ Diesel23 :)

2013. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez "hibrid" fajta, Amerikában divat, a bandogokat már elkezdték tenyészteni M.o-n valószínű ezeket is elfogják kezdeni, most viszont még nem tenyésztik, sima keveréknek számít, menhelyeket javasolnék, de biztosan találsz máshol is.
2013. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!