Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti adnátok egy kuty megöléséér...

Ti adnátok egy kuty megöléséért annyi büntetést, mint egy emberéért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 16:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*kutya
2013. máj. 25. 16:44
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De pszichiáter nem ártana, a gyilkosok egy része állatokon kezdi.
2013. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Istenem, ezek a habzó szájú állatvédők meg a marhaságaik...Természetesen nem.
2013. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem!
2013. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem ... Régebben engem nagyon felháborított , hogy egyesek állatokat kínoznak , ma ez egyszerűen nem érdekel.Persze vannak állatvédők , akik ebben a tevékenységben találják meg életük értelmét , néha irigylem őket , hogy ennyire tudnak hinni valamiben ....

Ebben az országban szerintem inkább az embereket kellene védeni , nem az állatokat , vannak akiknek a gyakorlatban annyi joguk sincsen mint egy kutyának és ez az égvilágon senkit sem érdekel (ha peched lesz az életben , vagy sok rossz döntést hozol , akkor te is csatlakozhatsz hozzájuk)

2013. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2013. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes elgondolkodni azon, hogy ha valaki kutyát öl, az milyen ember. A kutyát nem szokás megenni, úgyhogy hacsak nem önvédelemből teszi ezt valaki, akkor azért csinálja, mert valamilyen szinten örömet okoz neki, hogy megöl egy élőlényt, pusztán kedvtelésből. Na gondolj bele, hogy ez az ember a szomszédod... Én minimum zárt osztályra vitetném őket.
2013. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok habzó szájú állatvédő de belegondolván abba hogy a kutya nem ártott az embernek (tehát nem önvédelem) aki szadista módon tojva rá hogy visít a kutya fájdalmában szenvedésében. hát már elnézést de bizonyosan valami nyomatékos büntetést adnék ha nem is tenném egy lapra egy ember élettel. nem mellesleg akik annyira tojnak bele hogy mások milyen szadista hajlamukat élik ki szerencsétlen kutyákon, azoknak vagy soha nem volt kutyájuk, vagy nem tudom akkor mit szólnának ha mondjuk az ő kutyájukat ölnék meg?

egy hete voltunka parton. találtunk egy eléggé méretes teknős tetemet. Úgy nézett ki mintha szanaszét szabdalták volna a háza nem volt meg. Én még életemben nem láttam ekkora teknőst még élve se, eleinte nem is tudtam hogy mi. Kérdeztem a páromat mi történhetett vele. túl erős vihar, nekicsapkodta volna a hullám a sziklának? hát mondta a párom hogy bizony nem, ezt ember okozta. nem tartok teknőst, nem vagyok habzó szájú állatvédő, de elnézve azt a vízen lebegő szétmarcangolt szinte felismerhetetlen tetemet, elgondolkodtam ki a fene képes ilyesmire? nem is kérdeztem erről a páromat: a teknős háza valami marha értékes dolog? vagy csak valami szadista ember lehetett?

2013. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most jut eszembe, nem is egy hete volt. most szerdán.
2013. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán.Ugyanolyan érző lény,akinek fizikai és lelki fájdalmat éppúgy lehet okozni,mint egy embernek.Ja,nem ugyanolyan,mert a kutya nem hazudik,nem alattomos,nem rosszindulatú,ellenben őszinte(természetesen nem szavakra értendő),haláláig hűséges,tele van szeretettel s az életét is adná a szeretett gazdájáért és családjáért.
2013. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!