Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiskutyát szűl 1 palotapi...

Hány kiskutyát szűl 1 palotapincsi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
remélem egy sem fog születni mert úgyis elássátok a kert végében amilyen paraszt vagy
2009. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A kistestű kutyák 2-3(de több!) kölyköt is világrahozhatnak.De mi értelme szaporítani?Beteg,küllemhibás kölyköket akarsz?Sajnálom a kutyádat...
2009. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt mondom, sose akarnék rosszat egy állatnak, de talán még az is jobb lenne neki, ha belepusztulna az ellésbe. Akkor legalább nem kellene évekig szenvedni egy ilyen kis takony miatt. Bár tudom, akkor vinnéd a következő áldozatot.
2009. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked is mindent megengedtek,csak kis korodban a gázcsapot nem...kár
2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

amúgy ha azt akarod mélyen lenézett kérdező, hogy hagyjunk békén, akkor minek teszed fel a kérdést? ráadásul a sok helyesírási hiba. látszik hogy hány éves vagy. én is 14 vagyok és szégyenlem a fajtámat xD

amúgy 2-3 kölyök

amúgy nem értem mit képzelsz te magadról! ráadásul az egy dolog hogy szereted szerencsétlen kutyát, de ki fogja etetni? mert én úgy mondanám az előző mondatot hogy te csak szereted ...

2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!