Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Brit Prémiumtól...

FONTOS! Brit Prémiumtól vörösödés?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta eszik kutyáim és a fekete bundáját úgy latom kezd vörösödni.Gondoltam hogy a vedlés miatt,az is benne van,mert látszik hogy alól az aljszőrzet olyan szinű,viszont ma találtam rendes vörös szőrt,a fedőszőrén.A kaki rendben,mert kevesebb mint az előző táptól,viszont itt van az az idegesitő probléma.Váltsak tápot ezek szerint?De most milyenre váltsak,volt akinek hasonló gondja volt akár ettől akaár más táptól??Ha igen,melyik táp oldotta meg a problémát??Acana nagyon erős volt neki,az Ecopettől sok kaki volt,kb 3,4 nagyobb adag,most a Brit PRemiumnál meg a szőrvörösödés.....Melyiket próbáljam most,érzékeny gyomrú is ráadásul,...Brit Care,vagy Taste of the Wild,de az nem e lenne ugyanúgy erős mint az Acana?

2013. máj. 26. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a táptól lenne. Milyen fajta, és milyen idős? Vannak olyan kutyák pl az egyik keverékem is ilyen akinek nyáron világosodhat a szőre.
2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 éves hosszú szőrű keverék németjuhász.A hátán fekete a szőr eredetileg,legalábbis az volt,gyönyörű csillogó fekete,amióta a Britet eszi azóta lett.Eddig teljesen abban voltam hogy a vedlés az oka,mert az aljszőrön látszik hogy az attól vörösesbarna,és az eddigi években is igy volt,viszont ma amikor fésültem láttam hogy a fedőszőrében van rendes vörös szinű.Ezért kezdtem a tápra gyanakodni,és most nem tudom váltsak e,mert igy is olyan nehezen állt át erre is a gyomra,annyira érzékeny,és ettől a kaki is kevés,...nem tudom.
2013. máj. 26. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a probléma, de én se vagyok biztos abban, hogy nem csak a vedlés miatt volt-e. Nálam a Bosch Activ tápja vált be nagyon, gyönyörűek tőle.
2013. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!