Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarnáról szeretném...

Középbarnáról szeretném leszivatni a hajamat 6%os oxival. Utána használhatok 3%os oxit a 8.1es (hamvas szőke) árnyalathoz? És mit használjak a kivörösödésre?

Figyelt kérdés

Kérlek a 'menjfodrászhoz' stb-t most hagyjuk mert nem ész nélkül játszok ilyennel én sem, nem égetem le a hajamat, tincspróbát csinálok, szekciókban tervezek szőkíteni stb nem most fogok először ilyet csinálni csak magamnak nem csináltam még.

A 6os oxi-szőkítőpor megfelelően kivilágosítja a hajamat, nem akarok attól világosabbat, viszont borzasztó vöröses lesz a vége (tincspróba). 30 percig hagytam rajta, tovább nem szeretném. Kb az utolsó 5 cm borzasztó vöröses ami nekem nagyon nem tetszik, a többi része szép hamvas szőkés enyhe arany beütéssel. Mit csináljak, hogy a végek is szép hamvasak legyenek? Valamilyen mixton-t használjak? Ha igen, milyen színt, és a mixtonnal kevert festéket csak a végekre kenjem, ahol vörös, vagy az egészre? Mi a mixton használatának menete?

Elnézést a sok kérdésért de pont azért tájékozódok hogy ne rontsam el: ) előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2013. márc. 16. 11:45
 1/1 anonim válasza:
Szia, én nem értek annyira ehhez, csak egyik ismerősöm anyukája ilyennel foglalkozik(fodrász), és ők csak egyszerűen hamvasító port szoktak rátenni. Lehet h ez a mixton, nem értek ezekhez a kifejezésekhez, csak próbáltam segíteni valamit.
2013. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!