Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistermetű kutyások, kérdezhetek?

Kistermetű kutyások, kérdezhetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy akinek TELJESEN egészséges a kiskutyája (nem jött ki rajta allergia, nem vak, nem süket, nincs rendellenessége, jó idegrendszerű, szóval ritka állatorvos-látogató), honnan vettétek a kiskutyát? Mondhattok konkrét kennel nevet is! Inkább rááldozok az elején a vételárra, csak ne legyen semmi baja!

Társasági kutyust (bichon, máltai, pincsi, shitzu, uszkár, yorkie és a többi hozzájuk hasonló kicsi) szeretnék, majdnem minden fajta tetszik, az a szempontom, hogy egészséges, aranyos legyen.



2013. máj. 27. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem ilyen választ vársz, a mi kutyusunk menhelyről van, és nincs semmi egészségügyi baja. :)
2013. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy csivava-yorkie keverék kiskutyám van. irtó aranyos és játékos, valamint okos is! Semmi baja nincs orvosilag, mindenevő, sokat eszik a termetéhez képest. :)

Egy ismerősömnél születtek véletlenül :D


Én jobban keverék kutyus párti vagyok, szívósabbak, valamint lehet hülye elv, de pénzért soha nem vennék kisállatot.

2013. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Dunavecsei sintértelepről hoztam.
2013. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy nincsen garancia, hogy a kutya nem kap el olyan betegséget, ami hosszú ideig tart és a gatyád is rámehet. 100 ezret is szánhatsz egy kutyára, az ugyanannyi eséllyel lehet beteg.
2013. máj. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem törpe uszkárom van, fajtamentőktől. Igaz, az egyik szemére vak, de az egy sérüléstől van, nem betegségtől. Ezt leszámítva makk egészséges.
2013. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hosszú szőrű csivava külföldi tenyészet, bár még csak 2 éves de eddig csak az oltások miatt jártunk dokihoz.
2013. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VikikeEe2001 válasza:
Az én bichon havanese kiskutyám nem kennelből van hanem átlagos emberektől és nincs semmi baja. Szerintem nem muszáj, hogy kennelből legyen mert azok sokszor több bajuk van mint a menhelyeseknek vagy a sima emberektől vásárolt kutyáknak.
2013. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!