Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen kell be chip-ezt...

Cicvarek kérdése:

Mennyi idősen kell be chip-eztetni a kölyökkutyákat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos korig, vagy ha korábban kerül új gazdához, akkor.
2013. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem még pici a kis kutyám csak 8 hetes ma majd megyek a védő olásaiért akkor majd kérhetem már a chipezését vagy várjak még vele?
2013. máj. 27. 16:43
 3/7 A kérdező kommentje:
most kaptam még nem régiben volt egy láb műtétje és nem akarom hogy megviselje még a chip is meg azt nem tudom mennyi idősen lehet már egyáltalán azt tudtam, hogy 4 hónapos koráig kell de mikortól lehet ?
2013. máj. 27. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit, de szerintem már belehet neki rakni nyugodtan. Na aggódj olyan mint egy oltás, és nem is fáj jobban.
2013. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) akkor már a heten el is viszem és meg is kapja a kis kódját köszönöm a segítséget
2013. máj. 27. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted, ez olyan mint egy nagyobb szuri. Néhány kutyusnak kicsit bedagad a helye, de nem fogja megviselni. :) Csak arra figyelj, hogy valamelyik oltással tudd le, így biztosan nem fog külön vizsgálati díjat felszámolni a chip ára mellé. :)
2013. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy akartam vinni hogy megkapja a parvo elleni oltását meg akkor meg kapja a chipjét is egyszerre lezavarunk mindent
2013. máj. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!