Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes labradorom bent...

10 hetes labradorom bent pisil kicsiket, félóránként, vagy még kevesebb időközönként. Mi a gond?

Figyelt kérdés
4 napja van nálam a kutyus, most szoktatom szobatisztaságra, első pár napban nem annyira volt eredménye, ma azonban sikerült a kis és a nagydolog is kint. Óránként kivittem reggel korántól. Délután nem tudom mi lelte félórán belül 3x is pisilt nagyon keveset, mintha csak dacból tenné, mert nem azért pisil mert nem bírja tartani az biztos. 15 percenként mégsem futhatok ki vele. Mi a megoldás?
2013. máj. 27. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Kutyapelussal felitatod és mindig egy helyre pakolod le utána és mondod neki, hogy oda nyomja, ha nem bírja. 10 hetesen még nem várhatod el a teljes szobatisztaságot, még nagyon pici a kutya :)
2013. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még pici, legyél vele türelmes!

Próbáld papírral, hogy papírra pisiljen ha bent pisil, és dicsérd meg mindig, ha arra pisil. És fokozatosan tedd kintebb a papírt, a bejárathoz, míg végül az udvaron köt ki...

(ugye udvar? házban laksz, nem lakásban? ez utobbi esetre nem érvényes persze...)


Meg fogja tanulni, ne aggódj nem fog örökké bepisilni, nagyok okos fajta!!! És imádnivaló!

(Jajj vigyázzatok vele, nehogy a fejetekre nőjön! Könnyű elkényeztetni... :-))

2013. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mennyire lehetséges,de nem fázhatot fel?

ha ilyen sűrűn pisil az nem jó..

ha ez a sűrűn pisilés nem múlik el holnapra,megnézetném dokival!


esetleg érezheti a régebbi pisi szagot ami arra ingerli,hogy pisiljen..


moss fel fertőtlenítős,öblitős vízzel!

2013. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kicsike még. El sem kellet volna még hoznod, várhattál volna 2 hetet. Különben sem szabad 3 hónap alatt elválasztani.
2013. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen boxban amikor alszik vagy pihen. Majd amikor kiveszed egyből nyomás ki vele... utána megint lehet kicsit szabadon a lakásban de utána megint box.
2013. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogyne szabadna 10 hetesen elválasztani....



házban lakunk és non-stop visszük ki, figyelünk alvás után egyből stb...


Nekünk azt javasolták a kutyapelus nem oké, mert a végén már nem tudja hova pisiljen oda vagy kint. Azt mondták az összezavarja a kutyát, van benne valami, szerintem.



Persze kicsi, csak nem értem miért pisil ilyen gyakran ilyen kicsi adagokat...

2013. máj. 27. 19:54
 7/9 A kérdező kommentje:

domestosos vizzel mosunk fel, nem hiszem, hogy a szagot érezné...

:-S

2013. máj. 27. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
tényleg hideg volt a napokban. vidd el dokihoz hátha felfázott vagy valami hugyúti baja van. az hogy 10percenként pisil nem állapot.
2013. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
biztos nem fázott fel, nem is volt kint rossz időben... de azért elvisszük, s megkérdezzük...
2013. máj. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!