Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta?

Szerintetek milyen fajta?

Figyelt kérdés

...ha egyáltalán fajtiszta:)


[link]


[link]


Köszi a válaszokat előre is!



2013. máj. 28. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fajtiszta,mert tisztán látszik,hogy kutya. :)

Viszont ilyen szögből nehéz lenne megállapítani.Én keveréknek mondanám.Esetleg egy álló képpel oldalról és szemből,többet lehetne mondani.

2013. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen fajtiszta: Kutya.

Fajtatiszta az már kevésbé,valami keverék!

2013. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz szögből vannak a képek, de nekem erősen amstaffnak vagy annak keverékének tűnik a kutya.
2013. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam jobb képet csinálni, de jön utánam:D [link]
2013. máj. 28. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem staff beütésű keverék.
2013. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bull típusú keverék. De amúgy cuki? Találtad? Mert nem tűnik túl ápoltnak...
2013. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De amúgy cuki! Bocs a javításért :)
2013. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyos és barátságos kutyus:). A barátomat hazáig követte tegnap éjjel, adtunk neki enni meg inni. Kisvárosban lakunk, Facebookra tettünk is ki egy bejegyzést, hogy nem-e ismeri fel valaki. Szerencsére már sokan megosztották, úgyhogy bízunk benne, hogy megtaláljuk a gazdáját. Gondoltunk arra is, hogy biztos hazamegy magától is, de csak áll kint a kapuban és szomorúan néz befelé. Az orra picit sebes, biztos összeverekedhetett egy másik kutyával és nagyon le is van fogyva. A lényeg, hogy megpróbáljuk felkutatni a gazdiját, ha meg sokáig nem sikerül, kerítünk neki újat, vagy befogadjuk mi.
2013. máj. 28. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó, hogy vannak még ilyen emberek, mint ti. Nem tudom, hogy az eredeti gazdinál lenne-e jobb helyen, vagy nálatok :) Voltatok vele dokinál, hátha keresi valaki vagy van chippje.
2013. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez jól esett, amúgy ez a chipes dolog jó ötlet:). Ha úgy lenne, hogy nincs se chip-eltetve, se a gazdáját sem találnánk, nagyon örülnék neki, ha nálunk maradhatna, de jövőhónapban kisbabánk lesz és félek, hogy nem maradna annyi időnk a kutyára pl. sétáltatni. De biztos összehoznánk valahogy:). Szívesen megtartanám, ha úgy adódna:).
2013. máj. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!