Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot rendeljem a...

Melyik tápot rendeljem a pitbullomnak aki allergiás valamire?

Figyelt kérdés

Gondolom a csirkére mert a popsija és a kartöve is tele van piros foltokkal(ekcémára emlékeztető) vakarózik, véresre vakarta a fülét...Brittel etetem aminek 40-45%-a csirkehús.


Holnap megyünk állatorvoshoz de mindenképp csirke mentes tápot szeretnénk neki venni.



Ti mit ajánlotok?


egyik: (amit nem értek az az hogy ha csirkementes mit keres ott a baromfizsír (tartósítva tokoferolok))

[link]


Másik:

[link]



2013. máj. 29. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Pro Plant választanám. Nem csak csirke nincs benne, hanem más allergiát gyakran kiváltó fehérjék sem.
2013. máj. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Brit Care-el etetek és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ami nállam számítot hogy izületvédő is van benne. Azonkívűl imádta a kölyök.
2013. máj. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta eszik Brit tápot és mennyi idő telt el az első vakarózásig?
2013. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez a helyzet... Én eddig acana large breed puppyt adtam neki, most rendeltem acana pacificat. Én az új táp választásánál arra figyeltem, hogy semmilyen csirke származék ne legyen benne. Se porc, se zsír se semmi. Ez alapján a kettő közül inkább pro plan, bár én nem adnék olyan tápot neki amiben kukorica van, meg pláne cukorrépa.
2013. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a gabona alapú tápokkal van baja? Én hús alapút választanék, de azok 14 000-,
2013. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ne vegyél nagy kiszerelést, csak kb 6 kilót, mert kell egy hónap mire kiderül hogy jó lesz-e az új táp
2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a tápot fogom neki venni nagyon olcsó az összetételéhez képest

www.zoofast.hu/tasteofthewildpacificstreamcanineformula136kg-p-14689.html

2013. máj. 31. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó döntés ;)
2013. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!