Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terriereknek melyik...

Yorkshire terriereknek melyik tápokat rendeljem?

Figyelt kérdés

A webkutyáról szeretnék rendelni, de ha van más ajánlat szívesen veszem.

A brit carre gondoltam 2 1-1 kg-os kiszerelésre.

Egy 3 hónapos és egy 3 éves hízásra hajlamos xorki kutyának szeretnék rendelni.

A nagy már minden féle tápot kapott, most orijennel etetem, és ez a másik lehetőség, hogy ezt rendelek neki, vagy esetleg acanát. Ő, az idősebb a kemény dió, mert nagyon jó minőségű kutya, ha szabad ilyen csúnyán neveznem, csak állandóan enne és kicsit meg is van hízva.

Mit gondoltok?

Brit care, orijen, acana?


2013. máj. 16. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a helyi állatosnál szoktam nyesedék húst venni, ez színhús, ebből főzök a táp mellé.
2013. máj. 16. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a taste of the wild-ot ajánlanám. Nem kell a külön venni a két kutyának, mert minden méretnek minden életkorban adható. Nem hízlal, de nem is fogy le tőle a kutya. A legkisebb kiszerelés a 2,27 kg-s
2013. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Ha jó az orijen, akkor ne válts, az is minden életkorban adható és nálatok a mennyiség is elenyésző. Azért is jó, mert gabonamentes, kevésbé hízlal, de csökkenteni kellene az adagját..

Én az orijen.hu webshopról szoktam rendelni,esetleg acanashop.hu, a legolcsóbb általában a zoofast.hu ,de ott mostanában orijen nem volt.

Amúgy a brit care is jó, de túl gyakran nem szabad váltogatni, mert megviseli az emésztőrendszerüket, a yorkik amúgy érzékenyek tudnak gyomorra lenni.

2013. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megrendeltem az Orijen 2,5 kg-ost az acanashop-ról. Kg-ja 1600 ft és nincs szállítási költség, ez elég lesz nekik 2 hónapig.

2013. máj. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!