Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin Club tápot ismeri...

Royal Canin Club tápot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
31 % fehérjetartalom nem sok? 5 hónapos németjuhásznak venném Brit Premium helyett, mert azt egyre nehezebb beszerezni. Vagy esetleg tudtok ajánlani valamilyen megbízható tápot?
2013. máj. 29. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az rct, tele van kukoricával és ahhoz képest iszonyat drága. A brittet próbáld a dogshopról rendelni nekik mindíg van. Csak a zoofafton van készlethiány.
2013. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos nagytestű kölyöknek sok. Én ezzel etetek, de csak másfél éves kora után. 5 hónaposnak még kölyök táp kellene.
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Szia, én dolgoztam a Royal Caninnek egy pár napig egy kutyakiállításom, és szerintem ez az egyik legprémiumabb, legigényesebb márka a piacon, külön lehet kapni minden fajta kutyanak megfelelő tápot. Ha tudod fizetni, ezt vedd szerintem.
2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
3-as te még nagyon naív vagy!
2013. máj. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Brit helyett esetleg bosch nagyjából ugyanaz a minőség, vagy még jobb a top farmina (acanashop.hu) esetleg cibau.

De az allati.com-ról vagy más helyről rendelve nem nehéz beszerezni a btitet sem. Az RC club tápjai meg összetételüket tekintve alacsonyabb minőséget képviselnek.

2013. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én is azt hittem, hogy csak az egyik helyen nincs Brit, de most már többet is felhívtam és nincs, nem kapnak, csak hetek múlva. Ezért váltanék.
2013. máj. 30. 11:54
 7/8 A kérdező kommentje:
1-es: nem csak a zoofaston nem lehet kapni sajnos.
2013. máj. 30. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
A múlthéten rendeltem ki is hozták, ezért most csodálkozom. A dogshopon pl ki írják ha nincs de ott most is van.
2013. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!