Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a yorkshire terrieremnek...

Ha a yorkshire terrieremnek "Royal Canin Junior yorkshire terrier"-es tápot adok az jót tesz neki? A szőre is szép lesz tőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira jó, mintha Royal mini junior tápot adnál neki, én ezeket a fajtatápokat szemfényvesztésnek találom :/
2013. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát vagy beválik vagy nem..


egy yorki-s ismim is ilyen táppal akarta etetni a kutyáját,de a kutya szőre fénytelen lett,a széklete még több volt és lefogyott..1 hónap alatt tönkre tette a kutyát..vissza áltak az Acanára,azután jött rendbe a kutyus..


persze lehet nálad pont,hogy beválik..próbáld ki úgy is tapasztalod,hogy jó-e vagy sem:)


a kutyák nem egyformák,lehet a te kutyádnak maximálisan befog válni!:)

2013. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is etettem vele egy ideig, de nem vált be. Az Acana vagy Orijen szerintem sokkal jobb.

Egyébként meg ez a fajtatáp, "yorkshire terrier táp" egy nagy marketing átverés. Ugyanaz van benne, mint a többi Royal Canin tápban, csak sokkal jobban eladható így. A yorkinak is ugyanolyan táp kell, mint bármely más kutyának.

2013. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi is ilyet adunk neki,doki mondta hogy álljunk át erre de ezt nagyon szereti.Szerintem egy próbát megér. :-)))
2013. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!