Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretetre vágyik vagy csak...

Szeretetre vágyik vagy csak szimplán gyogyós?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon ki van éhezve a szeretetre. Amikor leülök a családommal ebédelni/vacsorázni mindig felugrik a ölembe, és végül mögöttem köt ki. Persze úgy hogy ő is a széken van, nekem pedig előre kell csúsznom, hogy ne nyomjam agyon. Voltunk már kutyaiskolában is, de az sem segített. Most is úgy írok hogy az ölemben van. Hiába akarom őt lerázni vagy lecsalogatni nem mozdul. Kérlek ha valakinek ismerős a helyzet és megoldotta ezt valahogy, segítsen a szeretet függő kutyámon!!!! És rajtam is!!!

2013. máj. 29. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Következetesség! Felmegy, rászólsz, lerakod. Felmegy, rászólsz, lerakod. Ha kell, ezerszer megcsinálod, de az legyen, amit te akarsz, ne az, amit a kutya!!!
2013. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen problémákat. Egyszerűen nem engeded fel. Ha fent van és parancsra nem megy le, akkor megfogod lerakod, vagy letolod. Csak nem erősebb nálad. Egy idő után megtanulja, hogy nem az van amit ő akar, ja persze addig kitartás kell.
2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem értitek meg,hogy vissza megy??? ha meg kicsit fejbe vágom akkor meg bepisil! nem tudok vele mit csinálni!
2013. máj. 29. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, meg hogy akkor mégegyszer lerakod? Kutyát nevelni nem két perc! Nem fejbevágni kell. Jézudsom. A kutyád se nem szeretethiányos, se nem gyogyós, egyszerűen bármit megcsinál, mert látja, hogy lusta vagy a sarkadra állni.
2013. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak megerősíteni tudom a többi hozzászóló véleményét.
2013. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem ment át a lényeg.

Ha 1000x visszamegy, te 1001x rakod le.

2013. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelemjáték, ez a kutyanevelés. Neked mindig türelmesebbnek és kitartóbbnak kell lenned. Van olyan kutya, akinél csak egy kicsivel, van olyan, akinél jóóóval több idő ez. Nem ütni kell, meg bántalmazni, abból nem fog érteni.
2013. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 compactegon ***** válasza:
100%

1: leteszed.

2: mikor látod, hogy ugrásra készül, rászólsz: nem! ha mégis felugrik leteszed, és újra az első pont lép életbe. mi ezen annyira bonyolult? te vagy a főnök, vagy a kutyád?

2013. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!