Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan képesek egyesek...

Komolyan képesek egyesek megvenni a yorkit 60-100 ezer forintokért, ahelyett, h bemenne egy menhelyre és elvinne egy szerencsétlen sorsú, szeretetre éhes kutyát ingyen?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Mindenki odavan, h jaj yorki így, jaj yorki úgy (én speciel elve azt gondolom, h az NEM kutya, de nem akarok senkit megsérteni, ez vmi cuki kis házikedvenc, vmi hobbyállat, de nem kutya)

És az meg már teljesen elszörnyeszt, amikor vki agyon kényezteti a kis yorkiját, mert ruhácskákat aggat rá, és táskában hordja, szegény állat mit gondolhat? sztem az ilyen emberek gyermeket látnak ebben az állatban, esetleg egy gyermeket próbálnak pótolni vele...

na mind1, nem ez a lényeg, szal RENGETEG sanyarú sorsú korcs kutya lakik menhelyen, a legtöbb menhely már kénytelen visszautasítani a kutyákat, mert nincs se kaja, se pénz, se hely neki

nem lenne egyszerűbb bemenni oda, és legalább egyet kimenekíteni onnan, és hazavinni?

persze, megértem, h hozzám hasonlóan mások is lehetnek úgy, h bemennek egy menhelyre és legszívesebben az összes kutyát hazavinnék, mert sajnálják őket, na de mégis...

ha az a sok ember, aki kihajít az ablakon 100ezreket egy ilyen "kutyára", inkább bemenne egy menhelyre, és elvinne egy korcsot, sokkal jobban járna mindenki!

ez nem esik le senkinek?


2010. júl. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
74%
Ha veszed a fáradságot és megnézed az eddigi 100.000 db ilyen kérdést, minden választ megtalálsz. Hadd ne koptassuk minden nap a billentyűt...
2010. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm, hasznos válasz volt
2010. júl. 6. 22:19
 3/79 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem közöd sem jogod nincs másokat megitélni. Nem mindenki olyan mint te. Nem mindenkinek tetszenek a menhelyi kutyák, nem kötelesség onnan venni, nem mindenkinek olyan céljai vannak a kutyával mint neked és nem mindenre jó a menhelyi kutya! Ha te szereted az állatokat akkor MINDEN állatot szeretsz, azt is ami kicsi meg azt is ami sok pénz! Már kikérem magamnak hogy egy drága kutya kidobás! Te menj a menhelyedre és hagyd meg a többi embernek is hogy azt válassza ami neki tetszik! Ne mondd meg kinek mi a jobb. Tudod a kutyaszerzés nem csak abból áll hogy melyiknek kell segítség. Te is jársz az első emberrel akit sajnálsz és segítségre szorul? Nem inkább válogatasz hogy megfeleljen az igényeidnek? Nem mindenkinek felel meg a menhelyi kutya és abból csak katasztrófa lenne ha mindenkinek osztogatnák annak is akihez nem illik! Nem esik ez le neked?
2010. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
elárulnád kérlek, ha már ilyen zseni vagy, h mégis mi a jóhalált írjak be a keresőbe?
2010. júl. 6. 22:20
 5/79 anonim ***** válasza:
41%

Ha megnyertem volna az ötös lottót akkor első dolgom lett volna felajánlani egy nagyobb összeget. a Tappancsnak és hasonlóknak. Am nekem sem tetszik az a kutya. szoktam találkozni egy nénivel.sétáltatja a yorkit.ami annyira kövér.eszméletlen.nem tom miért lett annyira divatkutya.

nagyon sajnálom én is a menhelyi kutyákat.ők nem tehetnek róla.

2010. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
36%

"korcs" -na, itt egy olyan aki "nagyon szereti" az állatokat...xD pff...

bocs, de én oda vagyok értük, de sose mondtam még 1 kutyára sem, hogy KORCS.

2010. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:

úristen, feltettem egy sztem töknormális kérdést, erre hogy le vagyok oltva

de menhelyen is lehet találni olyan kutyát, aki megfelel az igényeimnek, képzeld

arról nem hallottál, h a kutya választja a gazdát?

nem, nem járok olyasvalakivel, akit sajnálok, am ehhez meg neked sincs semmi közöd és jogod, h ilyesmit állíts

sőt, rögtön lőjük le az összes menhelyi kutyát, h mindenki vegyen egy yorkit vagy egy másik selyemkutyát?

óóh, de irigyellek azért a sok eszedért

2010. júl. 6. 22:23
 8/79 A kérdező kommentje:
előbi kommmentem 22:19 nek szólt
2010. júl. 6. 22:24
 9/79 A kérdező kommentje:

22:20 végre egy normális ember..

sztem sincs semmi extra egy yorkiban, egyáltalán nem találom különösebben szépnek...de mind1, ez az én vélemélyem, ezt úgyis mindenki leszarja

2010. júl. 6. 22:25
 10/79 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi erővel semmilyen fajtatiszta kutyát ne vegyenek az emberek,hanem menjenek menhelyre. Attól,hogy neked nem tetszik 1 adott fajta,attól még ugyanolyan kutya marad mint egy bernáthegyi,vagy te milyen rendszertani kategóriába sorolnád a yorkit?:D nekem spexiel a puli nem tetszik,még irok ide idióta kérdéseket arról,hogy miért kell pulit venni,mentsél inkább kutyát helyette,egyáltalán minek tenyésztenek ilyen fajtát stb stb

nem teljesen mindegy neked kinek miylen kutyája van,és mire költi a fölösleges több tiz,vagy százezer forintját? mert mondjuk pl fleőlem mások vehetnek 100ropiér elefántszart is,nem az én pénzemet költik,úgyhogy nekem nem fáj

2010. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!