Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki próbálta már a Taste...

Valaki próbálta már a Taste of the wild tápot? Mennyire ízlett a kutyájának, illetve mennyire jó táp?

Figyelt kérdés
Összetétele alapján jónak tűnik, de mivel csak netről lehet rendelni és nagy kiszerelésben éri meg venni, nem merem bevállalni. Árban viszont elég baráti a többi prémium táphoz képest amit itthon is lehet kapni.

#kutya #kutyatáp #prémium katergória
2013. máj. 30. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pont most váltok át rá dog chow-ról.

A tapasztalatom eddig jó vele, féltem tőle mert elég sok negatív visszajelzés van róla hogy a kutya nem bírja (ment a hasa vagy hányt) az enyém egyenlőre szereti és bírja is (kop kop) minőségét tekintve a legjobbak között van szerintem, ha nagytestű kutyának veszed és még nincs 2 éves akkor csak a halas fajtát vedd, ha kis testű és már nem nől tovább akkor mindegy. (a bölényes meg a csirkés ami még jó) a többi fajtája is jó de azokat már a teszteken alacsonyabb osztályba sorolták (de még így is brit care brit premium környékén vannak)

Amúgy egyáltalán nem olcsó, rohadt drága, én csak 1 helyen láttam ahol tényleg olcsó volt.


Ja majdnem elfelejtettem hogy tápváltásnál figyelj oda és 2 hétig folyamatosan növeld az új táp / régi táp arányát.


Én is kockáztattam nekem bejött, de ez nem jelenti azt hogy nektek is jó lesz. De azt javaslom mégis hogy előbb kisebb kiszerelést vegyél belőle, rövid idő alatt kiderül, ha nem bírja és akkor dobhatod ki a nagy zsák tápot.

2013. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) hát én most brite care bárányosat rendeltem a zoo fast-on de 12kilosat 900 ft körül van kiloja, ennek a taste of wildnek meg 1100 azt hiszem kiloja, de nagy kiszerelésben. szóval drágának drága, de én is azt olvastam hogy összetétel alapján nagyon jó. De akkor ezek szerint ez is elég erős táp mint az acana.

Kistestű kutyám van, 1,5 éves. Ha beválik ez a brit care akkor maradok ennél, ha nem akkor veszek egy kis kiszerelésűt ebből a wildből, köszönöm a segítséget :)

2013. máj. 30. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:

940Ft most kg-ja mivel abban 13,6kg van és nem 12kg.

Nekem épp ezért nem volt alternatíva a brit care, mert szerintem jobb a totw arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem drága zoofaston, máshol jóval drágább.

Igen erős táp, de a kistestű kutyák jobban bírják a magas fehérjetartalmú tápokat szóval akár jó is lehet neki.

Én sokat vívodtam hogy melyik tápot vegyem végül ennél kötöttem ki.

2013. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Orijennel és Acanaval etettem korábban, kb fél éve vettem egy zacskó TOTW-ot, de vissza fogok térni a régi táphoz.

Úgy látom, mintha a kutyám szőre nem lenne olyan fényes és jó minőségű. Ettől függetlenül jó szívvel ajánlom, lehet, hogy csak az én kutyámnál nem vált be.

2013. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én először Acanával etettem az egyik kutyám (amikor még nem volt meg a másik) olyan fél évente venni kellett neki másfajta ízesítésűt, mert megunta és nem volt hajlandó enni, csak 2-3 napos éheztetések árán. Aztán váltottunk taste of the wild-ra, amiből évek óta ugyanazt a típust eszi örömmel. A másik kutyát a kezdetektől ezzel etetem. Mindketten egészségesek, szép a szőrük és normális állagú a székletük.
2013. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat, igen a 13,5 kilos tényleg olcsó, pl az acanához képest, én arra gondoltam, hogy lehet hogy először veszek egy kis kiszerelést, még ha drágább is, hogy tuti h meg egye. Mert nálunk is ez a baj, hogy max 2,5 3 hónapi eszi meg a kutyám az adott tápot, és utána nekem is csak úgy megy h ha 2 napig nem adok neki enni. Most vettem kimért tápot 1kilot próbának és azt meg eszi, gondolom azért mert h nem halas, mint az előző.

most rendeltem brit caret, de tuti h ezt is megfogja unni 3 honap után, úgyhogy akkor kipróbálom ezt a wild of t-et.

acanát még nem próbáltunk, nekem az egy picit drága árfekvésű már :(

2013. máj. 30. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a zoofaston most pont a halas a legdrágább, a bölényesben elvileg több a fehérje, ezért magasabb osztályba sorolják, de kezdésnek én azt mondom hogy halasból vegyél kis mennyiséget, ha meg bírja akkor veheted a nagyobb kiszerelést is, amúgy én csak a 12kg-os brit care-re válaszoltam én is azt ajánlottam hogy először kis mennyiséget vegyél.

Amúgy így márkán belül nem gond ha váltasz más ízesítésre, legalábbis nem terheli meg annyira a kutyát mintha teljesen más márkára térnél át. (de azért itt se árt tartani egy kis átvezető időszakot)

Legalábbis én így gondolom, de mondom én is csak most váltottam de eddig nekem nincs bajom ezzel a táppal, nagyon is szereti a kutyám.

2013. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem volt már mindketto, a totw bejott szerette a kutya nem ment a hasa, semmi, most acanat vettem neki, amitol persze meghizott, jol is nez ki.most a tastet dicserik nagyon, ujbol megakarom proballni, remelem jo lesz a kutyamnak. arbelileg mint az acana, de sztem sokkalta jobb :)
2013. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!