Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy az ilyen kutyákat...

Igaz, hogy az ilyen kutyákat nem lehet továbbtenyészteni? többi lent

Figyelt kérdés

azért rakták az utcára ezt a kutyust mert nem felel meg a tulaj szerint a standard követelményeknek,és hogy így már nem is számít fajtatisztának.

korlátolja őt ez az életében?


a párom hazahozta.egy cipőfűzővel volt kikötve mert senkinek nem kellett...



[link]


2013. máj. 30. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ez egy mocskos szaporító!Jelentsd fel!
2013. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának nem lesz tőle semmi baja, viszont kék szemmel a beaglet nem lehet tenyészteni, ivartalanítsátok és legyetek jó gazdái.
2013. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ha jól látom, beagle-ről van szó. Tudomásom szerint a standard nem engedi meg a kék színt ennél a fajtánál. Ezért, ha ez igaz, valóban nem lehet továbbtenyészteni.

2013. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Emberek egy cipőfűzővel volt kikötve!Ezt egy tenyésztő nem csinálja!Ez csak egy szaporító lehet!Ha hibás egyed születik egy alomba akkor sem dobom ki hanem szerető gazdit keresek neki ivartalanítási kötelezettséggel!Jelenteni kell az ilyet egy normális tenyésztő ilyet nem csinál!
2013. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még fajtatiszta, csak a sztenderdnek nem felel meg. Az életminőségét pedig nem rontja.
2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaza van a négyesnek. egy tenyésztő ilyet nem csinál. én is tuti feljelenteném gondolkodás nélkül.
2013. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
előadta magát amikor kérdőre vontuk mert a környéken élők látták hogy ő volt,felkerestük a kölyökkel és kikérte magának és állította hogy rendes tenyésztő...
2013. máj. 30. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldjètek rá a NAV-ot, meg az állatvédörséget. Ez a minimum ami jár neki. Nektek pedig emberségből 5*:-)
2013. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak egy szaporìtó!

Bárki bármit állìthat de egy normális tenyésztő nem ìgy szabadul meg a kölyöktől már ha lehet ilyen csúnyán mondani...

Lehet csak vette a kutyát és csak azért rakta ki mert rájött nem szaporìthatja.ilyen embernek már mit hisztek el?



Viszont láttam hogy egy régebbi kérdéshez belinkelték ezt a kérdés ami nem a szaporìtók gyalázásáról szól ezért nem tartom jogosnak a felháborodást.

Én azt kérdeztem a kék szem tényleg kizárja e a kutyát a standard szerint a tenyésztésből amit tőletek meg is kaptam és köszönöm is.


Akik látták az esetet nem akarnak tanuskodni és mivel mi nem láttuk ki kötötte oda így nem tudják megbüntetni az illetőt....patt helyzet

2013. máj. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!