Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Amerikai Staffordshire...

Van egy Amerikai Staffordshire Terrier-em.! Az miért lehet hogy a "hátsó" emlői duzzattabbak, nagyobbak, és ilyen tej és vér féleség jön belőle? Két emlőnek a tapintása kemény.

Figyelt kérdés
Azóta másik emlőnél is tapasztaltam a fehéres tej-et és valamimi váladék szerűséget.A kutya kb 1.5 éves lehet. Kb 4 hónapja tüzelt. A vemhességet kizárhatom? Én valami gyulladásra tippelek. Holnap van állat orvos igy akkor elszeretném vinni de kiváncsi vagyok, hogy ti mire tippelnétek.

2013. máj. 31. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg álvemhesség?
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a vemhesséd elméletileg kizárható hiszen 4 hónapja tüzelt igy én is az álvemhességre gondolok. Más tünetek nincsennek? Játék hurcolás, nyüszögés?
2013. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha véres, akkor elmlőgyulladás, az álvemhesség következményeként. nem lázas? Meg kéne orvosnak mutatni. Gyulladáscsökkentő, langyos vizes borogatás, és kaja, viz minimalizálása. Semmi simogatás, kényeztetés, játékok elvétele, ne tudjon babázni.
2013. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
álvemhesség
2013. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!