Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos amstaff kan kölyök....

2 hónapos amstaff kan kölyök. Milyen tápot adjak neki?

Figyelt kérdés
Mennyit? Kell mellé más? Értem ezalatt vitamin, porcerősítő? Füle, farka nem lesz vágva, hobbi kutya, szeretgetési célra:)

2013. jún. 2. 15:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem merem levinni. Az immunredszere amúgy is egy rakás fos a tegnapelőtti oltástól, meghát anyukától azalatt a három nap alatt kapott minden jóságot, amit szopizott. :( Inkább felmosok. De képzeld, mai fejlemény, hoztunk fel rendes eü alátétet, felismerte a kis szaros, és egyből rárongyolt pisilni :D

Jut eszembe te akkor fajtaismerő vagy ugye?

Ha mutatok képet meg tudod mondani, h amstaff e valójában?

2013. jún. 6. 16:31
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most lesz 4 hónapos. Én pro plan lazacosat adok neki (gyönyörű fényes szőre van tőle)és Dog Chow bárányosat.Nagyon szépen csperedik.Ezen kivűl kap néha karikára vágott répát és meghámozott kockákra vágott almát.Szoktam neki kis tejet is adni,mert imádja. Amúgy laktóz mentes tejet szerintem ihat bármikor. Múltkor elfogyott a bárányos táp és helyette Cheekopee-t adtak,avval sem volt semmi gond,sőt elvileg jobb mint a másik. Persze ezeknél vannak drágább,jobb minőségű tápok is,de úgy látom az enyémnek megfelel. Most mértem és 13 kg,amúgy Kan. Még valami...érdemes utána olvasgatni,mert néha a drágábbnak tünő tápok csak drágábbnak tünnek,de kevesebb kell belőlük és így semmivel sem gazdaságosabb egy olcsobb kategóriás arrol nem is beszélve hogy nem mindegy kis korban mit kap a kutya.
2013. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg Real Nature juniort kap. Ahogy elkezdte enni, elkezdett nőni is. Hihetetlen még nézni is:)
2013. jún. 10. 19:12
 14/20 anonim ***** válasza:
Látni fogod ahogy nő...nem vicc.Nekem a tenyésztő mondta és nem akartam elhinnni.Amúgy ha csinálsz képeket róla ott látod igazán hogy mennyire gyorsan nől,ha visszanézed.
2013. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Folyamatosan csinálom a képeket hihetetlen mennyit nőtt két nap alatt.
2013. jún. 10. 21:33
 16/20 anonim ***** válasza:
ha 4honaposan 13kg az elég vékony kutya lehet,az enyém 5honapos és 20kg felett van.
2013. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Enyém is most már 12 kg, és még nincs 4 hónapos és szuka. Bár persze inkább vékonyabb legyen, mint dagi. Egyébként enyém is napról-napra láthatóan nő, már akkora mint egy kis borjú, pedig alig egy hónapja hoztuk el és akkor még olyan csöpp volt. Egyébként ennyi idősen még annyira sokat változnak, hogy ember legyen a talpán aki megmondja egy kutyáról, hogy fajtatiszta-e pár kép alapján. De azért tegyél fel képeket, nagyon kíváncsi vagyok a kis pónidra:)
2013. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2 hónapos bullym van és szintén Brit Care táppal etetem, eddig semmi rosszat nem tudok mondani róla :)
2013. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Menetközben már áttértünk egy másik topicba, linkelem:))

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4435940-ez-a-..

Itt eleve rosszul adtam meg a nemét, mert kislány, nem kan. Picit fáradt voltam már :D

Amúgy Nola nagyon le van maradva, még csak 3,5kg:( és 9 hetes. De hát majd összeszedi magát, pár napja eszi az RN-t, már nincs hasmenés se, meg semmi. Alszik,eszik,játszik. És nő. Hála az égnek.

2013. jún. 11. 14:52
 20/20 anonim válasza:
És ha 5 hetesen 1 kilós a staffi? Ahhoz mit szóltok? Mit tudtok ajánlani?
2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!