Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha chipezett kutya elpusztul...

Ha chipezett kutya elpusztul mi a teendő?

Figyelt kérdés
A helyzet NEM áll fenn! De érdekel hogy ha ilyen előfordulna mit kell tenni?egyáltalán kell értesíteni valakit? Még egyszer hangsúlyozom mielőtt leosztanátok nem aktuális csak érdekel!! Pl ha mrgmérgezik vagy bármi olyan baja lenne hogy dokihoz már nem jutunk el kell e jelenteni vagy sem?? Köszi!

2013. jún. 2. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvosnál le kell jelenteni a chip szám alapján. Ő pedig odaírja, hogy nincs többé.
2013. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szedd ki a chipet!
2013. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Én úgy hallottam,h fel kell hívni valakit elszállítják, elhamvasszák kiszedik a chipet, a kutya hamvaival eldöntheted h mit csinálsz, a chipet meg lefertőtlenítik meg minden és beadják egy másik kutyusba, de persze az elszállításért meg a hamvasztásért, mind fizetned kell..
2013. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó ugye ilyen badarságot, hogy kiszedik és beleteszik másik kutyába te sem hiszed el ???
2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

valószínű, hogy hamvasztásnál, ahol olyan hőfokon égetik el a tetemet, hogy a csontjai zöme is elporladnak egy chip sértetlenül, és hibátlanul megmenekül, és van egy erre szakosodott ember, aki a hamvakból előkaparja a chipet, és visszaszolgáltatja az orvosnak...ez teljesen ésszerű......

Azon csodálkozom, hogy nem ajánlják fel a gazdinak, apró keretbe foglalva, mint egy kézzel fogható emléket a kutyából...

Bocs, ha egy kicsit morbid voltam, de ekkora hülyeségre reagálnom kellett...

2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, rosszul írtam, a chipet belerakják egy zacskóba és odaadják a gazdának, de én ezt csak hallottam szóval nem kéne itt izélni. -.- a kérdező kérdést tett fel én meg válaszoltam az alapján amit hallottam
2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de mit kezd a gazda a halott kutyájából kiszedett chippel? én eléggé ledermednék ha átnyújtaná, szerintem pár pillanatig szomorkodni is elfelejtenék.
2013. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kussoljel válasza:
Ez a csávó olyan hülye mint a szar. Kiszedik a kutyából, beleteszik egy másikba, zacskóba teszik... Fogyatékos.
márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!