Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen NAGYTESTŰ kutyát...

Milyen NAGYTESTŰ kutyát érdemes venni? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A kutyánk nemsokára meg fog halni.Lelkileg erre ár felkészültem.Milyen kutyát érdemes venni?Nekem olyan kutya kell ami:nagytestű,sétáltathatom,szereti az embereket,szép színe van,játékos.Van ötletetek?Nem a német juhászra gondolok.Tehát azt légyszi ne javasoljátok,mert azokat nem szeretem annyira.Várom válaszotokat.Előre köszi

#kutya #szép #játékos #szereti az embereket.
2013. jún. 2. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
berni pásztor
2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Agarat nehogy!!! 25 fok alatt még a szobában is fázik, bebújik a takaró alá! Ugyanígy a vizsla is, kicsivel tűr csak hidegebbet.
2013. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
értem...tehát akkor szerintetek melyik legyen?Berni pásztor?
2013. jún. 2. 18:49
 14/18 anonim ***** válasza:
de miért ragaszkodsz fajtatiszta kutyához? Nézz körbe a környékeden lévő menhelyeken, vagy az allatok.infon írj be pár neked tetsző fajtát, méretet, biztos vagyok benne, hogy beleszeretsz valamelyikbe! :)
2013. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De az agár kibírja a telet!
2013. jún. 3. 17:16
 16/18 anonim ***** válasza:
A jó meleg fűtött lakásban természetesen kibírja a telet:)
2013. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy beengedjük MAJD,mert még meg van a Roma.A kutyám.
2013. jún. 3. 18:11
 18/18 anonim ***** válasza:

Az agár NEM bírja ki a telet.

Mondom, 2-3 órát futni a mínusz tízben is tud, de utána a maradék 22 órát végigvacogja a takaró alatt a meleg lakásban, a gazdi mellett. ÉS jellemben se az az udvarra kib@szható kutya, érzelmes ragaszkodó, kicsit mimózalelkű bújós kutya.

2013. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!