Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes felújításra venni...

Érdemes felújításra venni 50ccm-es robogót?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet itthonra, első motor lenne (illetve robogó).

Szerintetek milyet érdemes vennem? Mihez találok bőven alkatrészt?

Ami hátrányom, hogy 110 kg vagyok, mellé 180cm, szóval ha lehet, akkor valami nagyobb testű kellene. Tudtok ilyeneket mondani, amit olcsó be lehet szerezni?



2013. máj. 19. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

sokkal olcsóbbra jön ki venni egyet ami tökéletes mint felújítani, mert pl van egy autó ér 50.000FT-ot tehát ennyiért lehet venni egy működőképest, de te fel akarod újítani akkor lehet benne lesz csak a motorja 7-800.000FT-ben! sokkal jobb egy működőt venni, mert mindenhez drága az alkaatrész és akkor a te munkádat még nem is számoltuk, én nekem gyerekkori simsonom van nálvam van már vagy 32 éve, és kb 3 éve újítottam fel, akkor ért kb 30.000FT-o mert megvolt szorulva és rossz volt a festése is, meg sz@r volt, ráköltöttem 80.000FT-ot és nem is lett teljesen jó, és felújíotott meg felfúrt hengert meg utángyárott alkatrészeket meg ilyesmiket raktam bele, tehát mindenből a legolcsóbbat, és 80.000FT-be jött, és plussz én még rádolgoztam vagy 100 órát, mire lecsiszoltam meg lefestettem meg összeraktam mindenét, blokkot is én csináltam, és közbe 70.000FT-ért már lehet venni nagyon jót! de a simsonom akkor is ért 30.000FT-ot mikor rossz volt, ráköltöttem még 80-at az összesen 110.000FT és azt sosem kapnám érte vissza, mivel nem is lett tökéletes! és rossz festékkombinációt adtak nekem a boltban, mert az alapozó elkezdte letúrni a színt! a tank már 10-12 centi hosszan elrepedt a festék!


szóval csak működőt szabad venni!

2013. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!