Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Érdemes tápot váltsak?

FONTOS! Érdemes tápot váltsak?

Figyelt kérdés
Kistermetű kutyusomnak tavaly nem volt tul jo a széklete a táptol és sok is volt,meg sokat pukizott tőle,ezért váltottam Brit Prémiumra.Most kevesebb a kakai,kevesebb a puki,es a széklet állaga is sokkal jobb,viszont sokkal büdibb mint a többi kutyémnak.Akkor most ez azt jelentheti hogy ez sem a legjobb neki?gondoltam kiprobalom a Brit Care-t neki,de most attol elek,hogy ha ez sem lesz jobb mint a Premium neki,akkor mit csinalajak?Visszaterhetek a Premiumra,vagy ez mar total megzavarna a belrendszeret?Nem tudom hogy legyen...

2013. jún. 3. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tápokat próbáltatok idáig? Csak Brit?
2013. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,az elso a Josera volt,aztan Ecopet,es utana jott a Brit.Eddig ez a Brit valt be a legjobban,ugyanugy a tobbi kutyamnal is ez a legjobb,viszont a kicsinel ez hogy a szeklet büdösebb mint a többinél,nem tudom mennyire jó igy.Ezert gondolkodtam hogy váltsak e megint,esetleg a hipoallergen Brit Care-re.
2013. jún. 3. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
a brit care jobb összetétel alapján mint a premium, szerintem próbáld ki, én eddig csak jókat hallottam róla. Ha van átmenet a táp váltás között akkor semmi baja nem lesz a kutyának
2013. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mind a kettővel ettettem, sajnos az egyik kutyának nállunk is nagyon büdös a széklete. Próbáltam mást is de nem változott akkor sem ha nyers húst kap. Csináltak nálla széklet vizsgálatot is szerencsére nem találtak semmit. Szóval neki ilyen, próbálj váltani de nem biztos hogy erdményt hoz.
2013. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Brit Premium-ról Brit Care-re váltottam és sokkal se de sokkal jobb, szerintem érdemes kipróbálni.

A premium is jó volt, de lágyabb és több is volt a széklete mint a Care-től. És attól, hogy lágyabb, természetesen büdösebb is volt.

2013. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!