Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szükséges a tápváltás? Ha...

Szükséges a tápváltás? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 10 hónapos keverék közepes testű kutyus.Menhelyről hoztuk,a menhelyen Happy Dog Juniorral etették,amikor elhoztuk mi is azzal folytattuk,de egyfolytában fosott tőle,így váltottunk Acana Junior-ra.Közben kipróbáltuk a Brit Prémium Juniort is,de attól is fosott állandóan.

Az Acanától a széklete éppenséggel megfelelő,viszont iszonyatos bűzt áraszt magából a kutya,folyamatosan pukizik és a széklete is irdatlan büdös.A másik felnőtt kutyánk hozzá képest semmi :D


Szerintetek érdemes lenne tovább próbálkozni?

(Annyit hozzá tennék,hogy ez a kutya a sógornőméké,ők is látják el anyagilag és egyébként is,én csak tanácsolok dolgokat.Pénzük nem sok van,ez az Acana táp is fogcsikorgatva megy csak,tehát drágább abszolút nem fér bele.Főztek is egy darabig,de az anyja megunta a sógornőmnek meg letörne a keze,ha a tűzhely mellé állna.

Saját véleményem: tipikusan addig kellett kutyus,amíg kicsi meg tündi-bündi,most,hogy megnőtt,már le van k@kilva.Séta het 1-2x max. Amúgy meg kint van a kertben vagy fekszik a nappaliban)


2013. jún. 3. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ezt próbálják meg.

2013. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valletta ***** válasza:
Ha bűzlik a kutya, akkor értelemszerűen váltani kell (nem csak a környezetének, neki is kellemetlen). Az enyém is majd hogy fosott a Brit Premiumtól (előtte a menhelyen valami minősíthetetlen minőségű dolgokat kapott), úgyhogy mi Pro Plan Sensitive-re váltottunk. Tűrhető az ára, szép tőle a kutya és a kaka is rendben van.
2013. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gondokkal küzdöttem menhelyes kutyámmal, megspékelve egy makacs bélgyulladással. Irdatlan büdöseket pukizott és bűzlött az egész kutya, plusz folyton ment a hasa. Nekünk a Josera bárányos rizses tápja jött be, én sem vagyok milliomos, de ez még megfizethető (650 Ft kilója). Érzékeny a gyomra, mégis a váltásnál sem ment a hasa már egyszer sem, és azóta szépen elmúlt minden ilyen pukis-bűzös tünete. Ha jól tudom, a Brit bárányos rizsese ugyanilyen árban van. Én megpróbálnám a helyetekben valamelyiket.
2013. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szétnézünk mindenképp!
2013. jún. 3. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A Brit Care-t javaslom én is. Mi is próbáltunk mindenfélét, rendszeresen fosott, még a Brit premium mellett is, de ez nagyin bevált. Tudom, ez kicsit betegesen hangzik, de minden alkalommal elmosolyodom amikor szedem fel a kakiját, mert olyan szép. :)
2013. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tényleg betegesen hangzik :D:D


Ma vettünk Brit Care Lamb & Rice tápot.Elkezdtük belekeverni a régibe.Várjuk a csodát:))

2013. jún. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!