Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Acana...

Mi a véleményetek az Acana Grasslands tápjáról?

Figyelt kérdés
A Grasslands,a Ranchlands és a bárányos almás táp között vacilálok.A kutyus havanese,6 hónapos,eddig az Acaba puppy-t ette,kipróbáltuk a Brit Care-t is,de az annyira nem jött be.Nem allergiás,a gyomra kicsit érzékeny,de mindent megeszik.:) (amit szabad)
2013. jún. 3. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én etettem grasslands-al nálunk bevált. 2 éves staff rendszeresen járunk túrázni.Szép tőle,és bírja a strapát.
2013. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
Nagyon jók a ranchlands-szel együtt, gabonamentes tápok, átlagnál magasabb hústartalommal. A bárányosban zab van, annyiban "gyengébb" a másik kettőnél. Mindkettőt szívesen ette a kutya,de mi visszatértünk az orijenre,mert az még szimpatikusabb és jól is hasznosul.
2013. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nagyon jó táp a grasslands, és a ranchlands is. Én is ezzel etettem korábban, aztán most Taste of the wild van, de vissza fogunk térni az Acanara.

A bárányos almás is nagyon jó, szerintem simán csinálhatod, hogy váltogatva adod neki. Úgy értem egyszer ebből rendelsz, egyszer abból. Egy termékcsaládon belül nincsenek nagy eltérések.

2013. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,akkor most rendelek Grasslands-et aztán majd még kitalálom.:)

Az Orijennel is szemezgettem csak annak már nagyon magasnak tűnt a fehérje tartalma.Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2013. jún. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!