Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb, josera vagy...

Melyik a jobb, josera vagy happy dog? Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ha ebből a kettőből kell választani,akkor Josera,de lehetséges,hogy én elfogult vagyok,mert szívből gyűlölöm a Happy Dogot.


Ha árkategóriából kell választani,akkor inkább a Brit-et ajánlanám.

2013. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
josera mellé nem kell semmilyen kiegészítő?
2013. jún. 4. 13:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Josera, bár én is inkább a Britet ajánlanám. Nem kell semmi, max zöldkagyló ha kölyök a kutya, főleg ha nagytestű.
2013. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
már próbáltam a brit premium tápot de nem nagyon szereti az a baj. stafim van
2013. jún. 4. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz a josera de a brit szerintem jobb:-)

Ha staff akkor adj neki zöldkgylót mellé szerintem.

2013. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A nem szereti nem jelenti azt,hogy nem is jó.Ha mindig új tápot adsz neki,amikor nem eszi meg a tápot,el fogod érni,hogy a végén már csak a libamájat fogja megenni.

Tedd elé,ha nem eszi meg elveszed előle,este megint lerakod.(Ha kölyök akkor a következő etetésnél)Meg fogja enni.


Ha egyéb bajotok is van(sok a kaki,híg a kaki,nagyon büdös,pukizik,rossz a szőre,stb) akkor nyilván váltani kell,de ha csak ennyi,hogy nem "szereti",akkor szoktasd hozzá,mert a Joseránál azért sokkal jobb minőség.

Zöldkagyló mehet mellé.Mind a kettő mellé.(Bár én Brittel etettem és nem adtam mellé)

2013. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, meg próbálom rászoktatni a britre de nagyon makacs
2013. jún. 4. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kis koplalásba még nem halt bele egy kutya sem. Ha nem eszik vedd el előlle és csak a következő etetésnél kapja ugyanazt. Persze közben semmi nasi!
2013. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oké :) és ha tápot kap akkor főtt kaját ne is adjak neki csak folyamatosan a tápot?
2013. jún. 4. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
attól függ,mi a főtt kaja.Én pl. heti 3x húst adok a táp mellé.(csirkemell,pulykacom,ezek akár nyersen is,sertést kizárólag főzve)
2013. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!