Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy lendülettel benyomtam a...

Nagy lendülettel benyomtam a kis kutyám szemét! Lehet sérült a látása?

Figyelt kérdés
nagy erővel hüvelykujjammal benyomtam a szemét elsőre úgy láttam hogy kinyomtam a szemét mert nem láttam a szemgolyóját majd ránéztem 2 percre rá meg addig nem mertem.. és semmi baja nem volt a szemének annyi hogy egy egy kicsit hunyorított vele, nem volt vérágas sem ma már rendesen néz kia szeme és remélhetőleg lát is vele :(
2013. jún. 4. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Minek nyomogatod a kutyád szemét?

Fel kéne jelentselek állatkínzásért

2013. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Baleset volt?
2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi a narkós anyádért nyomod be a szemét a kutyádnak? És ilyenek tartanak állatot... szívesen benyomnám a szemedet én is nagy erőből
2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Igen, valószínűleg megsérült a látása.

Még is mire számítottál?

A szem egy érzékszerv, ezért nagyon könnyű bántani.

Remélem a kutyád jól van..

Te pedig vigyázz máskor!! :(

2013. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
VIDD ORVOSHOZ! Miért csináltad? Baleset volt, vagy hülye vagy?
2013. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hüvelykujjal csak úgy véletlenül nem lehet benyomni a kutya szemét, még akkor se ha ápolod a szeme körül. El kellene vinni dokihoz aki majd megnézi, te meg hagyj a szemének békét!
2013. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
történet: melegítettem be a kutyám felugrott és belekaptam a szemébe épp futáshoz készültünk , nem tudom hogy lehet ennyi ésszel embereknek születniük akik azt hiszik direkt benyomom és még utána érdeklődök ...
2013. jún. 4. 19:21
 8/12 A kérdező kommentje:
de még is mit néznek meg a szemén hogy tudjam nem esett baja ? most jelenleg ugyan úgy lát sztem a szeme olyan kívülről mint a másik nem hunyorít
2013. jún. 4. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
futáshoz a kutyát nem kell bemelegíteni -.-
2013. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja. Amit kipróbálhatsz hogy óvatosan a tenyereddel közelítesz a sérűlt szem felé mintha le akarnád takarni. Ha lát vele reagálni fog. Legközelebb meg légy óvatosabb a kis ugrálóval:-)
2013. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!