Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy lendülettel benyomtam a...

Nagy lendülettel benyomtam a kis kutyám szemét! Lehet sérült a látása?

Figyelt kérdés
nagy erővel hüvelykujjammal benyomtam a szemét elsőre úgy láttam hogy kinyomtam a szemét mert nem láttam a szemgolyóját majd ránéztem 2 percre rá meg addig nem mertem.. és semmi baja nem volt a szemének annyi hogy egy egy kicsit hunyorított vele, nem volt vérágas sem ma már rendesen néz kia szeme és remélhetőleg lát is vele :(
2013. jún. 4. 18:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kipróbáltam reagál a a kezemre szal biztos hogy lát azzal szemével csak nem tudom menyire károsodott lehet hogy csak homályosan lát vele . következő oltásra megyek megmutatom dokinak jövő hónap elején . Köszi a segítséget!
2013. jún. 4. 21:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én is jártam úgy, hogy véletlenül belekaptam a kutyám szemébe, ráadásul akkor még növesztettem is körmöm, úgyhogy az is nagy volt.

Elég nagy lendülettel kaptam bele, mert ahogy léptem, ő meg pont a lábam alatt volt, én meg zokniban, és elestem, és ahogy lendült hátra a kezem olyan erővel belekaptam a szemébe. Nagyon sírt, meg én is megijedtem nagyon, de szerencsére a ijedtségen(meg neki a pillanatnyi fájáson kívül) semmi baj sem történt. A szeme teljesen jól van azóta is, csak nagyon megijdetem .

2013. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!