Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó kutyámnak egy fekete...

A tacskó kutyámnak egy fekete folt van a nyelvén, mit jelenthet az? Az hittem rá ragadt valami, de nem. Most vettem észre, ahogy adtam be a gyógyszert!

Figyelt kérdés
Előzmények: ivartalanítva volt mésfél hete, azóta elkapott egy gyomorgyulladást vírust, helyre jött pár napra, most megint hányt, attam neki lúgosító teát, meg amit a dokitól vettem. Lázas is volt tegnap, de most is az szerintem. 2 orvosnál voltam, de azt mondták semmi baj, az ivartalanítás miatt is lehet még lázas. Szerintem most is lázas, csak eltört a lázmérő, és már nem tudok venni csak holnap. A fekete folt a nyelven mi lehet?
2013. jún. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima pigmentfolt.
2013. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kokuszlevi ***** válasza:

Szerintem valami hasonól lehet mint nálunk az anyajegy!

biztos nincs semmi baja mert a kutyus inteligens és jelezné

2013. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hőemelkedése volt, meg torokgyulladása is volt ivvartalanítás után, valami ferőzést benyelt és kapott is rá antibiotikumot. Gondoltam összefügg vele, felhívtam a dokit, azt mondta valószínű, hogy pigment... jó lenne már ha helyre jönne,nem gondoltam, hogy egy ivartalanítás ennyi problémát okoz. Másfél hét alatt 6szor voltunk dokinál!
2013. jún. 5. 17:22
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Pigment folt a nyelven sok kutyának van.
2013. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!