Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a labradorommal?

Mi lehet a labradorommal?

Figyelt kérdés

Szombaton lett ivartalanítva( szuka). Az utobbi pár napban furcsán eszik: evés közben olyan, mintha félne, párszor szinte elugrik a kajától.

Aki ennyi alapján nem tudja, hogy mi lehet annak küldök egy videót emailben amit most csináltam.

Furcsa, hogy a reggeli kajájából meghagyott, annak ellenére hogy sosem szokta ezt csinálni.

A videóból tényleg rendesen látszik, szóval aki tud segíteni írjon, köszönöm!



2013. jún. 5. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyétek vissza a dokihoz.Elvileg ivartalanítás után 1-2 nappal már normálisnak kéne lennie (persze a seb még fáj neki). Inkább szánj rá 1-2 órát, hogy elmész vele dokihoz, minthogy később ő bánja meg elég rendesen
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítettél, nem beszélve arról, hog 1-2 nap után még nem normális egy ivartalaníott kutya, rengeteget pihen, szinte hulla.
2013. jún. 5. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem három kutyám van ivartalanítva, mindegyik normálisan viselkedett a műtét utáni napon. Nekem az jutot eszembe hogy esetleg fájdalma van.
2013. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor elnézést az elsőtől.

Az én kutyámanak a méhét és a petefészkeit is kivették, lehet hogy komolyabb volt az ő műtéte, az állatorvos mondta nekem, hogy 2+ nap, mire jobban lesz.

2013. jún. 5. 20:51
 5/5 anonim válasza:
szerintem csak fél mert a mi labradorunk ivartalanítás után mindenkitől félt még hozzánk se akart odajönni és nem is evett de szerintem jobban teszitek ha elviszitek állatorvoshoz
2013. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!