Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A havanese megfelel első...

A havanese megfelel első kutyának?

Figyelt kérdés
Bent tartanám. Napi több játék/elég aktív vagyok/ és van még egy nagyobb kutyus a kertban akit imádok ^^

2013. jún. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy első kutya? Írod, hogy van egy másik a kertben. Egyébként meg szerintem túl van lihegve ez a "mi felel meg első kutyának" téma. Bármi megfelel. Van néhány kutyafajta, ami csak hozzáértő embernek való, mert másképp veszélyes lehet, de azt leszámítva teljesen mindegy, hogy az első kutyád tacskó, németjuhász vagy csivava. A körülmények számítanak, nem az, hogy hányadik kutya.
2013. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet első!

A válasz pedig tökéletes. Én is evvel a fajtával kezdtem de nem is ogok váltani szerintem soha. Nagyon ragaszkodó, nagyon könnyen tanul, neki az a boldogság, ha te örülsz, az a jutalom, ha játszol vele egy kicsit. Nagyon hamar megtanul mindent, más kutyákkal barátságos. Ha nem rontod el nagyon, mert aranyos egyszerűen SEMMI gond nincs vele. Az enyém egyetlen papucsot rágott szét, kétszer kellett rászólni és onnan csak a saját játékait rágta. Álom ez a kutyafajta.


És pont első kutyának való, mert ha nem vagy túl kemény kezű, akkor is szót fogad. Követhetsz el vele hibákat, mert nagyon könnyű korrigálni. Csak az a fontos neki, hogy te boldog legyél :)


JA a gyerekekért is oda van meg mindenkiért.

2013. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,de következetesen kell nevelni! mint bámely más fajtát :D


nekem is Havanese-m van, csak ajánlani tudom aktívak,barátságosak és imádnak az emberek közt lenni :D

a miénk olyan hiperaktív hogy 1,5 óra labdázástól fárad csak ki szóval elég sokat kell vele foglalkozni,de könnyen tanulnak..

a szőrüket 2-3 naponta ki kell fésülni..

2013. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17:11-es vagyok


a miénk kicsit domináns, szuka létére,de még ezt is lehet kezelni,az előző Havanese-m nem volt domináns vele egy fokkal könnyebb is volt..


ettől függetlenül tényleg elég könnyű őket nevelni

2013. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!