Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet vinni vonatra?

Kutyát lehet vinni vonatra?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor venni kell neki jegyet?
2013. jún. 8. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, feltéve, ha megvan minden oltása, nálad van a kiskönyve ezt igazolni, van szájkosár rajta, és vettél neki jegyet. Ezenkívül az sem hátrány, ha tud viselkedni a vonaton. A kutyáknak mérettől függetlenül élőállatjegyet kell venni, de arra figyelj, hogy nagytestű kutyát nem engednek fel a nemzetközi és IC vonatokra. Legalábbis nekem ezt mondta a pénztáros, de egy kalauzt is megkérdeztem, ő mást mondott, bár lehet, hogy csak ő volt engedékenyebb.
2013. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már találkoztam kifejezetten nagytestű kutyával nemzetközi vonaton az idén.
2013. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor mégiscsak a kalauznak volt igaza! Az pedig elkeserítő, hogy a pénztáros, aki összeállítja a menetrendedet, ilyenekben téved.
2013. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
IC-n SEMMILYEN kutya nem utazhat, jobb ha tudod (azonokon, ahová pót- és/vagy helyjegy kell).
2013. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ic-n kívül lehet. Venni kell neki jegyet, és csak szájkosárral utazhat. 20 kg feletti kutya nem mehet be az utastérbe.
2013. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, rosszul fogalmaztam, mivel nekem 40 kg-os kutyám van, én rá vonatkozóan kérdeztem ezeket a dolgokat. És IC-n is láttam már hordozóban, utastérben kistestű kutyát, ezért gondoltam, hogy csak a nagytestűek vannak kitiltva. Lehet, hogy néhány esetben elég szépen nézni a kalauzra..
2013. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem elég. Vannak pót- és helyjegyre nem kötelezett IC-k.
2013. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!