Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Torzskonyvet ki lehet allitani...

Torzskonyvet ki lehet allitani utolag?

Figyelt kérdés

az erdekelne,h milyen vizsgalotakkal lehet megallapitani egy kutyus tenyleges fajtajat & ha ez megvan torzskonyvet ki tudnak-e allitani utolag hozza?ez milyen koltsegekkel jar stb.

meg januarban vettem egy kan kiskutyat(oltasok araert).pincsernek hirdettek.mikor meglattam,nem volt annyira pincseres,de annyira nem erdekelt..azota utananeztem & tokeletesen illik ra atoy terrier fajtaleirasa.kepeket is neztem & teljesen ugy nez ki.& erdekelne,h esetleg ezt ki lehetne-e vizsgalni valahogy..mert ahogy neztem eleg draga egy ilyen kiskutya..o meg ugye fiu,neki meg meg jot is tenne,ha elhetne nemi eletet :D



2013. jún. 8. 18:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

edes istenem..miert nem tudtok szoveget ertelmezni??de komolyan..osztjatok itt az eszt,mikor rohadtul leirtam mar vagy 5000x nem venni akarok torzskonyvet neki,hanem kivizsgalni,megvizsgalni,h tenyleg toy terrier-e!!!szerintem normalisan leirtam!nem fogok illegalisan torzskonyvet venni!!azt olvastam,h dns vizsgalattal meg lehet nezni,mashol azt irtak,h nem..ezert mereszeltem itt feltenni ezt a kerdest!de valoszinuleg rossz helyen jarok,mert hihetetlen,h mennyi makulatlan,mindenttudo,tokeletes ember van itt..csak a rosszindulattal van a problema..meg a szovegertessel..ahogy latom.

akik normalisan, a kerdesemre tudtak valaszolni,azoknak koszonom megegyszer!

2013. jún. 8. 21:48
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

"torzskonyvet ki tudnak-e allitani utolag hozza? (...) ki lehetne-e vizsgalni valahogy..mert ahogy neztem eleg draga egy ilyen kiskutya..o meg ugye fiu,neki meg meg jot is tenne,ha elhetne nemi eletet :D"


Hidd el, mi értjük! Utólag akarod bevizsgáltatni a kutyát, hogy fajtatiszta-e és ha igen utolag tk-t csináltatni,hogy utána szaporítsd..értjük,csak te vagy hülye....

2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
feltetelezes!ha van a kutyamnak torzskonyve & minden eu vizsgalata megvan & talalok neki egy tk-vel rendelkezo szukat,akkor sz miert szaporitas??
2013. jún. 8. 22:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert a tenyésztés nem ebből áll, hogy 2 kutyát összetesznek, azt is megnézik, hogy milyet! De mivel neked fingod sincs az egészről ez egy meddő vita. Menj el néhány kiállításra és kérdezősködj, hogy ők is csak találnak-e egy törzskönyves kant és csak úgy összejön-e fedezés vagy pedig hónapokon keresztül keresgélik az ideális kant, hogy olyan utódaik legyenek akik kiállításon is megállják a helyüket!
2013. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

DE NINCS TK-ja ÉS NEM IS LESZ UTÓLAG!


Ne feltételezgess, mert a helyzet változatlan marad!


Ui.: MEOE és egyéb tenyész egyesületek regisztrált tagjai tenyészthetnek...tagnak lenni pedig pénzbe kerül....

2013. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mutatnál egy képet a kutyádról?
2013. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igen valoban fingom sincs az egeszrol!ezert kerdezek & nem csinalom!kulonbseg!de sajnos itt annyi a rosszindulatu,begyepesedett valaszolo,h vicc..szep szobol is ert az ember..sot!!de ti csak dobaloztok itt jobba-balra a szaporitos dologgal,ugyh raadasul torzskonyv nelkul fel sem merult ez a dolog!!!szerintem ez a kerdesbol is lejon,h nem ramondom a kutyara,h az aminek gondolom,hanem ki akarnam vizsgaltatni,mert igen felfedeztem a fajta jellemzoket!!mellesleg,ha dns & egyeb vizsgalatokra kiadtunk volna 100ezret(100ezreket) & rendbe lennenek a dolgok szerintetek nem egy tenyesztohoz mentem volna megkerdezni,h h s mint kell vagy lehet ezt,vagy alkalmas-e a kutya & mit javasol??foleg h egy ritka fajtarol beszelunk!basszus..komolyan nem ertem,h miert baj,ha valaki megkerdez valamit?!lehurrogjak,alpari modon valaszolnak neki,aztan meg nektek all feljebb,meg o a hulye,ha olyan valaszt kaptok ami nem tetszik!sokan ezert nem mernek kerdezni semmit!mellesleg senki sem ugy kezdte,h minden tudott..ti sem!!

visszaterve az eredeti temara..ertem,h nem lehet utolag kivizsgalni a kutyut!tk meg egeszsegugyi vizsgalatok nelkul meg eszembe sem jut/jutott tovabblepni az ugyben!!!!

2013. jún. 9. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!