Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen szomorú, kedvtelen...

Miért ilyen szomorú, kedvtelen a kutyám?

Figyelt kérdés

ez a mai nap tűnt fel bebújt a kocsi alá még a hívásomra se akart kijönni pedig arra mindig jön aztán nagy nehezen kiment inni amikor megsimogattam látta,hogy jövök hozzá érek és megijedt igy megrezzent nem tudom mi a baja :(( abban reménykedek,hogy csak érzi a vihart mert elég csunya felhők jönnek dörög,esik.

és egy másik kérdés

2hete lett volna a kutya oltás jött is az állat orvos,de egyszerűen nem engedte magát harapott minden baja volt támadt az állatorvos felé most megint jött volna az orvos,de a kutya már támadt felé vagy bebújt a házába ahonnan lehetetlen kiszedni mit lehet ilyenkor tenni bekábítani vagy valami?


2013. jún. 10. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy beteg vagy nem játszol vele eleget?

a másik kérdésere pedig valahogy próbáld megnyugtatni és előre felkészíteni, hogy jön majd az állatorvos, de nm akarja bántani, csak segít neki és semmit nem fog érezni

próbáld vele ezt megbeszélni és közölni vele :)

2013. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnos az igaz,hogy keveset játszok vele azt így a nyár alatt rendszeresíteni fogom az biztos "inkább" az legyen a baja minthogy beteg legyen bár már 7-8éves körül van de ez még nem számít idősnek nem?

egyébként puliról van szó nem tudom,hogy ez a hangulatváltozás jellemző a fajtára ?

2013. jún. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!